Sims Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Sims Grubu

Fıat Sims Grubu

 Fıat markasına özgü ve has olarak üretilen sims grubu ürünler özellikleri ve tasarımı bakımından başka herhangi bir markanın sims grubu ürünlerine benzememektedir. Kalite ve dayanıklılık bakımından da ford markasına uygun kalite ve niteliktedir. Fıat markasının tıpkı traktörlerinde olduğu gibi yedek parçalarındaki yeganelik de diğer yedek parça ürünlerden ayrılmasına neden olmaktadır.

 Fıat traktörleri gibi traktör yedek parça olarak üretilen ürünlerin kalitesi de traktörlere takıldıktan sonra sahada yıllarca kullanılmasından ispatlanmaktadır. Bu yüksek iş gücü ve kapasitesi sayesinde tüm traktör yedek parça ürünleri fıat markasının dayanıklılığı ve performansı ile birleşince ortaya paha biçilemez iş süreçleri ve sonuçlar alınmaktadır.

 Fıat Traktörleri ve Yedek Parçaları

 Fıat traktörleri Türkiye'de kullanıldığı süre boyunca hiç bir teknik veya üretim hatası nedeni ile piyasadan çekilme veya geri çağrılma gibi bir süreç yaşanmamıştır. Üretilen tüm modellerinde gerekli olan özellikler mevcut olmuş ve herhangi bir parçasının arızalı veya kullanılamaz haldeyken piyasaya sürülmesi söz konusu olmamıştır. Bu gerçek sayesindedir ki bugün fıat markasının bütün modelleri halen Türkiye piyasasında sorunsuz olarak kullanılabilen traktör markalarındandır.

 Fıat traktör markasının sadece üretimde ve dolaşımda olan modelleri Türkiye sahasında yaygın bir şekilde dolaşımda olan ürünler değillerdir. Fıat traktör yedek parçalarının da halen bütününün üretimde olması ve Türkiye piyasasında büyük bir potansiyelle dolaşımda olması söz konusudur.

            Fıat traktör yedek parçalarının bu potansiyelle dolaşımda olması sayesinde sahada çalışmalarından kaynaklı olarak meydana gelen en küçük arızalar bile kısa sürelerde tamir edilebilecek nitelikte olmaktadır. Fıat markasına özgü en küçük parçanın Türkiye'nin en ücra köşesinde bile kolayca bulunabiliyor olması ve temin edilebiliyor olması fıat markasının bir başarısı ve garantisidir.

 Fiat yetkili servislerine veya bayilerine ulaştıkları sürece her müşterinin arzu ettiği ve istediği tüm yedek parçalar kısa sürede kendilerine ulaştırılmakta ve ihtiyaç duyulan değişiklik gerçekleştirilerek fıat traktörleri eskisinden daha iyi çalışır vaziyette sahiplerine teslim edilmektedir. Verilen bu kaliteli hizmeti ve yedek parçaların sağlayacağı kalite ve sağlamlığı satın almak için firmaların internet sitelerine başvurmak da çözüm için yeterli olmaktadır.