Yay Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Yay Aksamı

Fıat Yay Aksamı

 Türkiye traktör piyasasında dolaşımda olup da en yüksek satış rakamlarına ulaşmış olan fıat markasının traktör yedek parça alım ve satım işi de bir profesyonellik sahası olmuştur. Fıat traktör yedek parça ürünleri sadece alım satım sürecinde bir profesyonellik sonucu ortaya çıkmamaktadır. Üretim aşamalarında gösterilen uzman ve mühendislik çalışmalarının sonucu olarak sektörünün en iyisi olarak ortaya çıkan ürünlerin kalitesi pazarlanma süreçlerine bağlı değildir, pazarlanma süreçlerinden daha çok üretim süreçlerindeki kaliteden ve mühendislik başarısından kaynaklanmaktadır. Bir ürünün kalitesi ispatlanmış ve kullanım alanı da genişse bu ürün için yapılacak en kolay iş ürünün pazarlanmasıdır. Tedarik süreci ise yoğun talepten dolayı belki daha zahmetli süreçleri ifa edebilir.

 Fıat traktör markası Türkiye'de dolaşımda olan ve sayısal olarak en yüksek değerlere ulaşmış marka olmasının sırrını kalitesine borçludur. Türkiye şartları dikkate alınarak özellikle Türkiye için üretilmiş olan modellerinin 240. seri üretim ile Türkiye tesislerinde üretilmiş olması ve üretim aşamalarında yüzde yüze yakın yerli kaynakların kullanılmış olması fıat markasının Türkiye sanayi sektörünün önemli ve sağlam dişlilere sahip çarklarından olduğu anlaşılacaktır.

 Bu kadar önemli bir marka olması ve Türkiye için bu kadar çok fazla anlam ifade ediyor olmasının gerekçelerinin çok iyi farkında olarak geliştirilmiş olan bütün ana sanayi ev yan sanayi kuruluşları ile müşteri beklentilerini her anlamda en yüksek seviyede karşılamaya çalışmaktadır.

 Karşılanmaya çalışılan yüksek beklentiler arasında yedek parça ürünlerin kalitesinin ve performansının da en yüksek kapasite ve seviyede olmasıdır. Müşterilerin fıat traktörlerine ait yedek parçalar arasında olan yay aksamı ürünlerinde bile yüksek dayanıklılık ve kalite arayışı özellikle yay aksamı gibi küçük ve dayanıklılık özelliğine daha fazla muhtaç olan parçalarda bile talep edilmesi fıat markasının yol açtığı beklenti ve kendini ispatlamış marka değerinden kaynaklanmaktadır. Gayet doğal ve normal bir beklenti haline gelmiş ve kesinlikle haklı beklentileri ifade eden bu yay aksamı gibi yedek parça ürünlerinin fıat yan sanayi tesislerinde beklenen kalite ve özelliklerde üretilmesi markasının kalitesi ile alakalı ve müşteri beklentilerini karşılarken gerçekleştirilen samimi çalışmaların sonucudur.