Arka Çeki Ve Orta Kol Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Arka Çeki Ve Orta Kol Aksamı

Ford Arka Çeki Ve Orta Kol Aksamı

 Arka çeki ve orta kol aksamı ürünler traktör yedek parça ürünlerinden olup her traktörde bulunan parçalardır. Ford traktörlerinin yedek parça ürünleri arasında da olan arka eki ve orta kol aksamı, hidrolik bağlantılı sistemleri de ifade etmektedir. Arka çeki demirine bağlanan römork ve diğer iş ekipmanları hidrolikten aldığı destekle traktörlere bağlanabilmektedir. Bu nedenle hidrolik orta kolu ve aksamı ürünlerin arka çeki demiri ile birlikte son derece dayanıklı demirden ve karışımlardan yapılmış olması büyük zorunluluktur. Bu yedek parçalarda meydana gelebilecek arıza veya kırılmaların büyük kazalara yol açacağı aşikardır. Bu nedenle kullanılacak olan yedek parçaların traktörlerin kendi yedek parça üretimini yapan yan sanayi kuruluşlarından tedarik edilmesi daha doğru bir tercihtir.

 Arka Çeki ve Orta Kol Aksamı

 Traktör yedek parça üretimi ford traktörlerinin kalitesi, dayanıklılığı ve kullanım özelliklerini taşıyacak nitelikte yapılmalıdır. Üretilen yedek parçanın ford traktörlerinde kullanılamayacak düzeyde olması söz konusu olamayacak bir gerçekliktir. Çünkü ford traktörlerinin motor gücü ve hacmi dikkate alındığında taşıyacağı yük ve yapacağı işlerin potansiyeli de ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda üretilecek olan yedek parçaların da haliyle bu kapasiteye uygun olarak üretilmesi zorunluluk halini almaktadır. Bu zorunluluğu en doğru şekilde yerine getiren ford traktör yedek parça ürünlerinin en doğru potansiyel ve kapasitede üretilmesini sağlamaktadır. 

 Ford traktörlerinin yedek parça ve aksamı ürünlerinin üretim tesisleri ana üretim tesislerine entegre ve bağlantılı tesisler olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bu tesislerde üretilen tüm yedek parça ve aksam ürünlerin pazarlanması da tıpkı üretim tesislerinde uygulana mühendislik çalışmalarına eş değer profesyonel süreçler ile gerçekleştirilmektedir. Üretilen yedek parça ürünler ford traktör ana sanayi tesislerinde üretilen parça ve ekipmanlara uygun ve birebir aynı model ve tasarımda ürünler olarak üretilmektedir. Bu nedenle ford traktörlerine montajı ve tamirinin yapılmasında herhangi bir sorun ve aksaklık meydana gelmemektedir. Uzman ve profesyonel kadro eşliğinde yapılacak olan montaj ve tamir işlerinde ford traktörlerine takılacak olan yedek parça ürünler kısa sürede işler hale getirilebilecek ürünlerdir.

 Ford traktörlerinin yedek parçalarını yetkili servis veya anlaşmalı bayilerden temin etmek mümkündür.