Difransiyel Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Difransiyel Aksamı

Ford Difransiyel Aksamı

 Kullanıldıkları bölüm ve yerine getirdikleri görev nedeni ile difransiyel aksamı ürünler son derece hayati önem taşıyan ürünlerdir. Üretilirken üretici yan sanayi kuruluşlarının yüksek itina ve titizlikle, uzman ve profesyonel kadro ile üretmesi gereken difransiyel aksamı ürünlerin müşteri ayağında da aynı titizlikle dikkat edilerek ford markasına ait olup olmadıkları ve ford kalitesini taşıyıp taşımadıkları iyice araştırılarak satın alınması gerekmektedir. Difransiyel aksamı ürünlerin ford traktör yedek parça ürünler arasında ford markası ile en fazla özdeşleşmiş ve ford markasının marka değerinin oluşmasında etkili olmuş aksam ürünlerindendir.

 Üretimden kaynaklı olarak hatalı üretilmiş difransiyel aksamı ürünlerin henüz kullanılmasından önce herhangi bir arıza vermesi veya takılır takılmaz bozulması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Milyonda bir gerçekleşecek bu ihtimalin alıcılara yansıtılmadan üretim tesislerinde ayıklanarak ford traktör sahiplerine gönderilen difransiyel aksamı ürünlerin kesinlikle sağlam ve çalışır vaziyette ürünler olduğunu belirtmek gerekir. Kullanım sırasında meydana gelecek arıza, kırılma veya bozulmaları ise ford traktör yedek parça ürünlerinin üreticisinden veya tedarik zincirinde bulunan herhangi bir halkadaki yetkili bayi ve servisinden difransiyel aksam ürünlerinin yedeklerinin satın alınarak bozulan ürünün değiştirilmesi sistemsel ve olası bir süreçtir.

            Öngörülemeyen durumların kaynağı her ne kadar traktörün kullanıldığı iş ve sahalar olsa da bozulan parçaların ve kırılan aksam ürünlerinin birebir aynısının üretilerek ford traktörlerin yeniden eski haline getirilmesi işi ford markasının yönetimsel felsefesi arasındadır. Difransiyel aksamı ürünlerin özellikleri ve mahiyetleri gereği değiştirilmelerini gerektiren herhangi bir durum oluşur oluşmaz mutlaka değiştirilmeleri gerekmektedir.

 Ford Markasına Uygun Aksam Ürünler

 Ford markası üretilirken kullanılan orjinal parçalarının aynısı kullanılmadan çalıştırılabilen bir traktör markası değildir. Bu nedenle üretilen tüm yedek parça ve aksam ürünleri ford traktörlerinin orjinal parçalarıyla aynıdır. Orjinal değerindedir.

 Tedarik zincirinde bulunan işletmelerin herhangi birinden direkt olarak temin edilebilecek olan bu orjinal yedek parça ve aksam ürünlerinin aracı firmalar eliyle temin edilmesi de mümkündür. Günümüzde yaygınlaşan e-ticaret işletmeleri özellikleri ve faaliyetleri nedeni ile tedarik zincirinin her halkasında devreye sokulabilmekte ve sıklıkla kullanılan bir alım yöntemi olmaktadır.