Motor Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Motor Aksamı

Ford Motor Aksamı

            Ford motor aksamı son derece kaliteli bir üretim yapmaktadır. Motor aksamı sayesinde motor gücü performansı yükselmekte daha iyi ve daha güçlü motor performansı sağlanmaktadır. Ford motor aksamları en fazla tercih edilen modellerden oluşmaktadır.

            Motor aksamı konusunda en önemli gövdeyi silindir oluşturmaktadır. Krank sistemleri, kam mili sistemleri ve yağ pompa sistemleri yer almaktadır. Bunların yanında yakıt konusundaki sistemler, yağ mekanizmaları, dinamolar ve marş motor sistemleri yer almaktadır. Motor aksamlarından bir tanesi de silindir kapağı sistemidir. Bulunan silindir sisteminin üzerini kapatacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sistemin üzerinde çeşitli aksamlar bulunmakta ve son derece kaliteli sistemler dahilinde üretilmektedir. Buji sistemleri, supaplar ve enjektörlerden oluşan bu sistemler ford ayrıcalığı ile sunulmaktadır.

            Motor aksamını koruyan karter aksamları bulunmaktadır. Bütün motor aksamları kaliteli bir marka adı altında birleşmiş ve Ford güvencesi ile sunulmuştur. Ford serisi ile traktör yedek parçaları birçok alana ayrılmıştır. Ford markası ile direksiyon, motor aksamı, arka düzen aksamı, ön düzen aksamı, yakıt aksamları, hidrolik aksamları, kilometre aksamları, debriyaj aksamları ve kaporta aksamları bulunmaktadır. Ford 2000 serisi ile motor aksamları ise; filtre anahtar aksamı, hararet müşiri aksamı, hava filtre aksamı, motor blok aksamları, yağ pompası ve dişlisi aksamları bulunmaktadır. Ford modellerine uygun son derece kaliteli yedek parçalar ford serileri dahilinde listelenmiştir. Üstün bir kalite uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Motor gücünü daha kuvvetli kılan bu parçalar sayesinde daha güçlü ve kuvvetli motor gücü aktarılmaktadır.

            Traktör yedek parça alanında ford markasına uygun yedek parça ve aksamlar dahilinde birbirinden çok motor aksamı bulunmakta ve hepsi bir kalite dahilinde sunulmaktadır. Traktör yedek parça ile ford traktör alanında, ford2000, ford3000, ford3600, ford3610, ford5000, ford6600 ve ford6610 modellerine uygun yedek parça ve aksamlar bulunmaktadır. Bu yedek parça ve aksamlar motor gücü ve bakımı hususunda oldukça önemli ve işlevsel bir alana sahiptir. Bu alanda sonsuz sayıda motor aksamı bulunmaktadır. Motor işleyişi, hızı, kalitesi ve kontrolü dahilinde işlemler uygulanmakta, satış noktası sayesinde de traktör yedek parçaları temin edilmektedir.