Şanzuman Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Tente
Tente
Yozgat-Yerköy
500,00
Mehmet Tekin
İlan Tarihi : 20.05.2017

Şanzuman Aksamı

ŞANZUMAN AKSAMI NE İŞE YARAR?

            Ford şanzuman aksamı ile aksam giderme ve yedek parça konusunda deneyimler sunuyor. Ford aksamı ile şanzuman sorunlarını çözerek kaliteli bir hizmet sunuyor. Bu aksam şanzuman şase veya arızalarını gidermede büyük bir rol oynuyor. Yedek parça sistemi ile araçların şanzuman sorunlarını ortadan kaldırıyor. FORD MARKASI KALİTELİ MİDİR?

 ​​​​​Ford markası ile kaliteli ve güvenli yedek parçalar üretiliyor. Aksam tamiri ve yedek parça sistemi ile birçok yedek parça ve aksam oluşturuluyor.

 ŞANZUMAN AKSAMLARI NELERDİR?         Şanzuman aksamı kapsamımda birden çok yedek parça oluşmaktadır. Vites, şamzuman, vites değişim teli, volant, debriyaj yedek parça, vites dişli parçaları, yedek parça yuvaları, senkromeç, mil yatağı, senkromeç halkası, senkromeç yedek aksesuarları, şamzuman parçaları ve aksanları ile birçok yedek parça türüne ayrılır. Kapsamlı bir bölge içerir. Tamir ve yedek parça hususunda ford kalitesi ve güvencesi sayesinde kaliteli malzeme ve yedek parçalar üretilir. Üretim ve tadilat aşaması da büyük bir özen ve titizlik gerektirir. Şanzuman arızaları sonucunda birçok parçaya ihtiyaç duyulabilir. Şanzuman aksam tadilatları için genellikle kullanılan şanzuman yedek parçaları bunlardır.

             Şanzuman sistemleri sayesinde hız gücü sağlaması ve değişimi yapılır. Motor gücüne bağlı olarak parça seçimi yapılır. Diğer tabiri ile vites kutusu aksamı vites değişimi gibi birçok husus gerektirir. Motor gücüne bağlı kalınarak birçok yedek parça tadilatı veya değişimi yapılır. Traktör yedek parça sisteminde de birçok dala ayrılır. Traktör gücü motoru ve hızı ile bağlı olarak seçim yapılır. Traktör yedek parça sistemleri ile motor ve şamzuman aksamları bulunur. Yedek parçalar orijinalliği ile dikkat çeker. Orjinal parçalar özen ve titizlik neticesinde yerleşir. Motor, şanzuman, vites aksamları ile hız gücü belirlenir. Bu parça sayesinde güç ve motor gücü testi gerçekleşir.

 ​​​​​​ OTOMATİK ŞANZUMAN AVANTAJLARI

            Birçok şanzuman aksamı çeşidi bulunur. Otomatik sistemli şanzumanlar da bulunur. Kavrama yöntemi olarak çift standartlı şanzumanlar da bulunur. Çift sistemli şanzumanların en büyük avantajlarından bir tanesi hız gücü ve sürüş karakterizesinin çok iyi ve kullanışlı oluşudur.