Sekman Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Sekman Grubu

Ford Sekman Grubu

 Sekman grubu ürünlerin üretilmesi ve pazarlanması diğer traktör yedek parça ürünlere göre daha kolay ve basit süreçleri içermektedir. Bu durumun nedeni üretilen sekman grubu ürünlerin mahiyetlerinin ve özelliklerinin düşük kalibreli olmasıdır.

 Ford traktörleri için üretilen ve ford traktörlerinin modellerine uygun olarak üretilen, uygun tasarım, hacim ve boyutlarda olan sekman grubu ürünler ford markası kalite ve dayanıklılığına uygun, uzun süre sorunsuz olarak kullanılabilecek ürünlerdir.

 Diğer ford traktör yedek parça ürünlerinde olduğu gibi sekman grubu ürünler de üretim tesislerinde kullanılan orjinal parçalar da dahil yan sanayi kuruluşları eliyle üretilen ürünlerdir. Yan sanayi işletmelerinde ve tesislerinde üretilerek piyasaya sürülen sekman grubu ürünler yerelde yetkili bayiler ve ford servisleri aracılığı ile ihtiyaç bulunan traktörlere takılmaktadırlar.

 Ford traktörlerin yan sanayi kuruluşları ford markasının marka değerinin bilincinde olan kuruluşlardır. Ürettikleri sekman grubu ve diğer grup ürünlerin tüm üretim aşamaları profesyonel çalışmalarla gerçekleştirilmektedir. Uzman kadrolardan oluşan çalışanları ile üretilen traktör yedek parça ürünler, benzer profesyonel anlayış ve uzman kadro yönetim ve denetiminde piyasaya sürülmekte ve ihtiyaç sahibi olan traktör sahiplerine gönderilmektedirler.

 Ford Traktörleri

 Bir asra yakın üretim macerası ile Türkiye coğrafyasında boy göstermiş olan ford traktörlerinin yaygın kullanımının devam ettiği günümüzde ilişkili sektörlerdeki canlılığı da sürmektedir. Yan sanayi kuruluşları, yetkili firmalar, ford servisleri ve ford traktörlerinde uzmanlaşmış ustaların çalıştığı yerel sanayi sitelerinde bulunan yetkili tamirciler ford traktörünün ilişkili olduğu firma ve kuruluşlardır.

            Bu kuruluşlarda ford traktörlerine ait yedek parçaların kullanılması ve ford traktörlerin yeniden işler hale getirilmesi söz konusu olurken gözetilen hususlar ford markasının kalitesini arttıracak nitelikteki hususlardır. Bu yaklaşım sayesinde ford traktörleri bir asra yakın bir zamandır Türkiye piyasasında çok eski modelleri ile varlığını sürdürebilmiştir. Bu anlayış sürdükçe de varlığını sürdürmeye devam edecektir.

 Ford Traktörleri ve E-Ticaret İşletmeleri

 Ford traktörlerinin traktör yedek parça ürünlerinin hemen hemen hepsinin internet üzerinden satın alınması mümkündür. Gerçek mağazası olan firmaların sanal mağazaları ford marka yedek parçaların tedarik zincirinde yakın bir zamandan beri yer almaya başlaması internet teknolojisinin bu sahadaki rolünü de geliştirmiştir.