Silindir Gömlek Ve Krank Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Silindir Gömlek Ve Krank Grubu

Ford Silindir Gömlek Ve Krank Grubu

            Tarım arazilerinde geniş bir kullanım alanına sahip olan traktörler silindir gömlek ve krank grubu ünitelerinin kaliteli malzemelerden tasarlanmasıyla uzun süreli kullanım imkânı oluşturmaktadır. Pek çok araçta motorun hareket mekanizmasını etkileyen ana etmenlerden biri olarak bilinen silindir gömleği, ısı iletkenliğinden motor blokları arasında uyuma, aşınmaya bağlı direnç noktalarından karter sızdırmalarına kadar geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

            Genellikle sekman, gömlek ve piston olarak bir arada üretilen bu üniteler bazı firmalar kapsamında ayrı halde de dizayn edilebilmektedir. Silindirlerin motordaki dolaşımı çerçevesinde piston hareketlerini düzenleyen bu sistem silindir gömlek ve krank grubu ekipmanlarının kalitesiyle motorda ve pistonlarda meydana gelebilecek hasarı en aza indirmektedir. Özellikle piston ve silindir arasında kalan boşluğun zararlı gazlarla dolmaması ve motorun aşırı ısıyla yanmaması gibi süreçler malzemelerin hizmet standartlarına göre tasarlanmış olmasıyla yakından ilgilidir.

 Traktörlerde Silindir Gömlek ve Krank Aksamları

            Traktörlerin iç ve dış yapısının korunabilmesi ve motordan uzun süre verim alabilmek adına tasarlanmış, genellikle bu alanda uzman ford araç modellerine sağladığı silindir gömleği tamamen ithal üretimle müşterilerin beklentisine yanıt vermektedir. Tarıma açık alanlardaki başarılı çalışmalarıyla bilinen Goetze ve Kolben markalarının ürettiği bir ürün olan silindir ve krank grubu ford 5000 S, 3/5000 gibi pek çok modele uygun olarak tasarlanmaktadır. Farklı model alternatiflerinin de bulunduğu bu üniteler orijinal OEM numarasıyla kullanıcılara teslim edilmektedir. Bu durum parçalarda oluşabilecek hasarı uzun vadede engelleyerek traktör motoru üzerinde üstün etki yaratmaktadır.

 Yedek Parça Desteğinde Kalite

            Ürünün bu alanda uzman firmalar vasıtasıyla üretilmesi traktör yedek parça hizmeti için tüm beklentilerin karşılanmasını olanaklı kılmaktadır. Özellikle araç modellerine uyum sağlayan orijinal parçaların kaliteli malzemelerden yapılması hem güvenli alışveriş hem de sorunsuz teslimat için büyük fayda sağlamaktadır. Genellikle traktör yedek parça beklentilerinin karşılanması adına müşterilere paket halinde teslim edilen bu üniteler, uygun fiyata satın alınabilme olanağı sayesinde de teknik desteğin kusursuz bir işleyişe sahip olmasına imkân tanımaktadır. Traktör motorlarının bütünlüğünü koruyarak arazilerde verimli bir işlevsellik gösterebilmesi adına sunulan hizmetin tamamı birinci elden üretim avantajları barındırmaktadır.