Tokez Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Tokez Grubu

Ford Tokez Grubu

 Ford markası Türkiye'de çok uzun zaman dolaşımda olan bir traktör markasıdır. Yüksek kaliteye sahip olan ford traktör markasının kullanım özellikleri gelişmiş ve teknolojik ekipman ve aksam ürünlerin montajına uygundur. Üretim tesislerinde çalışan mühendis ve uzman kadro sayesinde sektörün en markalarından olarak üretilen ford markası Türkiye'nin her türlü coğrafi koşullarında kolaylıkla kullanılabilecek niteliktedir. Üstün performans ve kalitesi sayesinde gelişen yan sanayi kuruluşlarında üretilen traktör yedek parça ürünleri de oldukça kaliteli ve dayanıklı ürünler olarak üretilmektedir.

 Traktör yedek parça ürünü olarak üretilen ürünler arasında tokez grubu ürünler de bulunmaktadır. Tokez grubu ürünler ford traktörlerine özel olarak üretilen ürünlerdir. Model ve tasarım olarak ford markasının kalitesinde ve standartlarında üretilen tokez grubu ürünlerin ford traktör markasının ana üretim tesislerine entegre ve bağlı olarak çalışan yan sanayi kuruluşlarında üretilmesi bu parçaların marka değerinin düşmesine neden olmamaktadır. Yan sanayi kuruluşlarının ürettiği ürünler orjnal nitelikte ve boyut ve ebat olarak istenen özelliklerdedir.

            Dayanıklı tokez grubu ürünler ford markasının yetkili servislerinde veya anlaşmalı yetkili firmalarında tamir ve montajının kolaylıkla yapılması söz konusudur. Sipariş edilen tokez grubu ürünlerin yetkili firmalar tarafından talep edilmesi veya servisler aracılığı ile tedarik edilmesi de mümkün olmaktadır. Traktör sahiplerinin kendi siparişleri ile de ulaşılabilecekleri nitelikte olan traktör yedek parça ürünlerinin Türkiye'nin her yerinde yaygın halde bulunan ford traktörlerinin servis ağı sayesinden de sorunsuz olarak tedarik edilebilmektedirler.

 İnternetten Sipariş

 Ford markasının yan sanayi kuruluşlarının ürettiği ürünlerin tedarik kuruluşları ve firmaları tarafından Türkiye'nin en ücra köşelerine ulaştırma çabasının bir sonucu olarak gelişen e-ticaret işletmeleri günümüzde bütün yetkili firma ve servisler tarafından işletilir düzeye gelmiştir. Artık herhangi bir ford servisinin internet sitesine girerek traktörlerimizin tamiri, bakımı ve montajı gibi işlemler için talepte bulunulabileceği gibi aynı servislerin web sitelerinden veya tedarik işletmelerinin web sayfalarından ihtiyacımız olan herhangi bir traktör yedek parça ürününün siparişini vermek de mümkün olmaktadır. 

 Sipariş verilen traktör yedek parça ürünü hangi boyutlarda olursa olsun parça bazında taşınabilecek nitelikte olduğu sürece kargo şirketleri ile müşterilerine ulaştırılmaktadır.