Volant Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Volant Grubu

Ford Volant Grubu

 Ford volant grubu ürünler yan sanayi kuruluşlarında üretilmektedirler. Üretiminde hassas ve titiz davranılmaktadır. Küçük ve ince ayarlarına dikkat edilerek üretilen volant grubu ürünler, üretildiği modeldeki ford traktörlerine özgü olarak üretilmektedirler. Bu nedenle kesinlikle uyumlu ve uygun tasarım ve modelde olması gerekmektedir.

            Volant grubu ürünlerin fonksiyonel özellikleri de dikkate alındığında önemli bir uzmanlık sahasının ürünü olabileceği anlaşılmaktadır. Bir kaç ayrı parçadan meydana gelen volant grubu ürünlerin metal dayanıklılığı çok önemlidir. Gerek duyulan kalınlık, hacim, model ve dayanıklılıkta olmadığı taktirde hiç bir şekilde işe yaramayacak olan volant grubu ürünlerin bütün üretim aşamalarında mühendislik çalışması söz konusu olmaktadır.

 Pazarlama Süreci

 Ortaya çıkan bu ürünlerin üretimi kadar pazarlanması da teknik ve profesyonel süreçlerden geçirilerek yapılmaktadır. En alt halkada bulunan müşterinin ürüne ulaşması demek tedarik zincirinin görevinin bittiği anlamına gelmemektedir. Önemli olan ürünün müşteriye ulaştıktan sonra da müşterinin beklentilerine cevap verebilen bir hizmet anlayışının sürdürülebilmesidir. Bu anlayışın sürdüğünün en önemli işareti müşteriye verilecek servis hizmeti ile parçanın ford traktörlerine takılarak müşteriye teslim edilmesidir.

 Ford traktör yedek parça tedarik ve servis hizmetlerinin profesyonel süreçler işletilerek gerçekleştirilmesi ve müşterilerin memnuniyetinin sağlanması gerekmektedir. Ford markasının Türkiye'nin uzun yıllar sorunsuz ve yüksek bir performansla kullandığı traktör markası olması bu marka ile ilgili olarak verilen tüm hizmetlerin yılları bulmuş bu kaliteye ve başarıya uygun olarak verilmesini zorunlu hale getirmektedir. Hali hazırda oluşan bu başarı ve tecrübenin otomatik olarak doğurduğu hizmet anlayışı ve mesleki başarı istenilen sonucu zaten vermektedir. Ford markasının ilgili tüm işletme ve kuruluşlarında hakim anlayışın sürdürülmesi noktasında da büyük bir kararlılık bulunmaktadır.

            Müşterilerinin ford markası ile ilgili herhangi bir pişmanlık duymaması için gerek ford markasının ana üretim tesislerinin hizmetlerinden gerekse traktör yedek parça üretim tesislerinin hizmet ve üretim politikalarından sorumlu tüm departman ve kişiler büyük bir dikkat ve titizlik içinde çalışmalarını sürdürmekte ve verilen hizmetin müşteriye yansıyan kısmının kalite, memnuniyet ve başarı olarak ortaya çıkmasında büyük çaba göstermektedirler. Bu üstün çaba ve anlayışla tanışmak için internet sitelerini de kullanabilirsiniz.