Yatak Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Yatak Grubu

Ford Yatak Grubu

 Ford markasının kalitesinin ve dayanıklılığının daha fazla önem kazandığı traktör yedek parça ürünlerinden birisi de yatak grubu ürünlerdir. Yatak grubu ürünler dayanıklı olmak zorundadırlar çünkü bağlı oldukları parçaların çalışmaları yatak grubu parçalara bağlıdır. Yatak grubu ürünlerin tamamı ford markasının kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Yan sanayi kuruluşlarının ford markasının uzantısı kuruluşlar olması nedeni ile ford patenti ile ürettikleri yedek parçaların tamamı orjinal parçalardır. Bu nedenle hem kullanıcılar tarafından hem de üreticiler tarafından bu traktör yedek parça ürünleri ile ilgili herhangi bir şüphe veya korku bulunmamaktadır.

            Üreticinin ürettiği kaliteden emin olması, tüketicinin ise tecrübesinin düşüncelerini desteklemesi nedeni ile ford traktör yedek parçaları hakkında herhangi bir korku ve şüpheye mahal vermemektedir.

 Ford traktörleri Türkiye'nin her türlü zor koşul ve şartlarında büyük bir performansla çalışabilen nadir traktör markalarındandır. Bu başarının ve performansın arkasında duran gerçeğin üretim aşamasında kullanılan malzemenin sağlamlığı ve kalitesi kadar sonrasında kullanılan yedek parça ürünlerin de aynı kalitede olması yatmaktadır. Ayrıca verilen teknik destek ve servis hizmetlerinin de ford traktörlerinin halen bütün Türkiye sahasında sorunsuz bir şekilde kullanılmalarını sağlamaktır.

 Ford Traktör Modelleri ve Yedek Parçaları

 Ford traktörlerini bazı önemli yedek parçaları bulunmaktadır. Bu yedek parçaların her biri kendi modeli için üretilmesi gereken ve sadece kendi modelinde kullanılabilecek parçalardır. Bu nedenle ford traktörünün kendi modelleri arasında bile değiş tokuş yapılınca kullanılamayacak nitelikte olan yedek parçalar bulunmaktadır. Bu nedenle ford traktörlerinin traktör yedek parça ürünlerinin farklı traktör markalarda kullanılması mümkün değildir. Bu durum tam tersi için de geçerlidir.

            Başka marka traktörlerin yedek parçaları da ford traktörde kullanılamamaktadır. Bu nedenle ford traktör üreticileri ve satıcıları ford traktörlerine ait yedek parçaların orjinal olmasında son derece titiz davranmaktadırlar. Kendi modeline uygun olan model ve tasarımda yedek parçalar kullanılarak ford traktörlerin çalıştırılması mecburi bir seçenektir. Bu seçenek dışında herhangi bir tercih hem kullanıcılar için hem de ford traktör markası için gereklidir.

 Uygun model ve tasarımdaki traktör yedek parçaların alınması için yetkili bayi, servis ve internet sitelerine başvurunuz.