Fordson Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
1964 MODEL FORDSON MAJOR KOMPLE ORJİNAL BOYA
20.000,00
Yusuf Bayram
İlan Tarihi : 06.08.2020

Fordson Modelleri

Fordson dünyanın en klasik ve en çok iş makinesi görünümüne sahip traktör markasıdır. Oldukça esrarengiz bir tasarımı olan fordson modelleri birbirinin benzeri modellerdir. Özellik bakımından gelişen teknoloji dikkate alınarak zamanla geliştirilmiş ve bulunduğu döneme uygun hale getirilmiştir. 240 serisi olarak fordson modelleri de Türkiye'de üretilmiş olan traktörlerdendir. Türkiye'de pek bilinmeyen ancak coğrafi yapısına en uygun traktörlerden olan fordson modelleri paletli ve paletsiz modelleri ile her türlü alanda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Zorlu kış şartlarında uyumlu ekipmanlarla iyi bir iş makinesi olarak kullanılabileceği gibi aynı paletli modelleri ile dağ bayır demeden aşarak her türlü işte başarılı bir şekilde kullanılabilecek traktörlerdir.

En gelişmiş modellerinin lastikli ve paletli modeller olarak ortaya çıktığı fordson markasının ilk dönem modellerinde paletli veya lastikli tekerleklerinin olmadığı, demir aksamlı tekerlekler üzerinde hareket ettiği görülmektedir. Fordson modelleri ilginç yapan en önemli özelliği de tekerleklerindeki farklılıklarıdır.

Traktör markaları arasında sürüm bakımından Türkiye piyasasında belirli kısıtlamalarla da olsa dolaşımı devam eden markalar arasında bulunan fordson modelleri ulaşmak isteyen herkesin kolayca ulaşabileceği durumdadır. Üretici firmalardan ve galerilerden temin edilebildiği gibi ayrıca sahibinden de temin edilebilen traktör markası fordson, eşsiz tasarım ve büyük kapasitesi ile müşterilerinin tercih sebebi olmaktadır. Tercih sebebi olan özellikleri sayesinde bütün traktör markaları ile sorunsuz olarak yarışabilir düzeyde olan fordson modelleri, bu özelliklerini üretim aşamalarındaki etkili ve profesyonel süreçler sayesinde elde etmiştir.

Fordson traktör modelleri farklı kopsept ve tasarımı nedeni ile insanların dikkatlerini çektiği gibi fiyatları nedeniyle de bu özelliğini korumaktadır. Çalışma sahalarındaki gösterdiği yüksek performansını uygun fiyat ve koşulları ile gölgelememektedir. İnsanların uygun fiyata böyle devasa iş makinelerini almak için fordsondan başka bir markaya başvurması amaçlarına ulaşamaması anlamına gelmektedir. Yüksek motor hacmi ve yüksek motor gücünün bir arada bulunduğu, bilindik tüm traktör markalarından görsel ve özellik bakımından farklı olan fordson marka traktörlerle girilemeyecek iş alanı ve yapılamayacak iş yoktur. Fordson marka parça temini ve tamiri konusunda da gerektiğinde tamircisi, yedek parçacısı ve sanayicisi bulunabilen bir markadır.