İş Makinası Almak İsteyenlere Kosgeb Destek Sağlıyor

İş makinası almak isteyenler için Kosgeb 2015 yılında girişimcilere 30 bin liralık hibe kredi verdi.
04.03.2016 Güncel İş Makinası Devlet Destekli 2016 Yılı Kosgeb Girişimci Desteği

İş Makinası Almak İsteyenlere Kosgeb Destek Sağlıyor

İş makinası almak isteyenler için Kosgeb 2015 yılında girişimcilere 30 bin liralık hibe kredi verdi. 2016 yılında desteğini sürdüren Kosgeb 50 lira devlet destekli hibe ve 100 bin liraya kadar ise sıfır faizli kredi verecek. Büyük bir proje oluşturmak suretiyle Kosgeb’ten alınacak desteklerin sayısının fazla olduğu biliniyor. İş makinası almak isteyenler büyük bir proje hazırlamak koşuluyla Kosgeb’e başvuruda bulunabilir ve projenin onaylanması halinde devlet destekli Kosgeb hibe kredilerini alma fırsatı sunulabilmektedir.

İş Makinesi Almak İsteyenlerin Devlet Destekli Kredi Alabilecekleri Bankalar

İş makinesi almak isteyenlerin hangi bankalardan kredi alabileceği merak edilen konulardan birisi haline geldi. Devlet destekli kredi almak için Türkiye Finans Bankası tarafından sağlanmaktadır. Yeni iş makinası almak isteyenlere finansman desteği Türkiye Finans tarafından verilmektedir. Türkiye Finans aracılığıyla kredinizi TL, döviz veya dövize endeksli kredi olarak kullanabilir ve esnek ödeme planı sayesinde 36 aya kadar taksitlendirme imkanı sunulmaktadır.

Projenizi Hazırlayın

Kosgeb tarafından belirtilen büyük projelerin gerçekleştirilerek kaliteli bir iş planının hazırlanması kredi kullanımı ve hibeler için yeterli görüldü. İş makinası almak için iş planınızı biran önce hazırlayın.

2016 Yılı Kosgeb Girişimci Desteği

2016 yılında girişimcilere desteğini sürdüren Kosgeb 50 bin lira devlet destekli hibe ve 100 bin liraya kadar sıfır faizli kredi ile birçok girişimciyi iş sahibi yapıyor.