Hattat A Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Hattat a80
Hattat a80
Bingöl-Adaklı
75.000,00
bulut gürlük
İlan Tarihi : 01.07.2020
Hattat A80 2011 model
Hattat A80 2011 model
Bingöl-Adaklı
76.000,00
bulut gürlük
İlan Tarihi : 01.07.2020
Sadece 828 saatte
Sadece 828 saatte
Antalya-Korkuteli
33,00
İLK L3EDEN HATTAT 80 DT
İLK L3EDEN HATTAT 80 DT
Kırklareli-Kırklareli
47.750,00
Erol Türkkan
İlan Tarihi : 09.03.2017
HATTAT  2014 MODEL B 3065 4X4 600 SAATTE
56.000,00
Galeri Yilmaz
İlan Tarihi : 28.03.2016

Hattat A Serisi

Hattat a serisi traktör markalarından olarak Türkiye'de üretilmiş ve dolaşıma sunulmuştur. Halen yüksek oranlarda Türkiye piyasasında yoğun talep gören hattat a serisi traktör markasının etkileyici görsel tasarımı traktör almak isteyenlerin oldukça dikkatini çeken bir özelliğidir. Diğer birçok özelliğinin yanı sıra öne çıkan tasarımındaki muhteşemlik nedeniyle insanlar alım kararını verirken daha aceleci davranmaktadırlar. Her ne kadar hattat a serisi traktörler kabinsiz traktör grubunda olsa da aksam ve donanım özellikleri nedeniyle ayrıca kabin yaptırılmaya müsait yapıda üretilmiştir.

Son teknolojiyle üretilmiş olan hattat a serisi traktörler kapasite ve iş gücü potansiyeli bakımından rekabet halinde olduğu diğer traktör markalarından daha üstün durumdadır. Hattat a serisi tasarımı ve montaja uyumlu özellikleri nedeniyle iş makinelerinde kullanılan ekipmanların kolaylıkla monte edilerek kullanılabildiği bir traktör markası olması sebebiyle sadece tarım sektöründe değil diğer iş kollarında ve sektörlerde de büyük oranda tercih edilen bir marka olmayı sürdürmektedir.

Hattat a serisi traktör markasının ön ve teker genişlikleri ve boyutları birçok traktör markasının teker büyüklüklerinden farklıdır. Teker büyüklükleri ile dikkat çektiği kadar motor hacim ve büyüklüğü ile de dikkat çekmektedir. Hattat a serisi traktörler kendi gurubunda ve markasında en çok üretilen ve satılan traktör marka ve modellerinden olmayı başarmıştır. İyi bir iş makinesi olmak için gereken bütün özelliklere sahip olan hattat a serisi traktör markasının iç ve dış dizayn ve tasarım kolay kullanım özelliklerini de beraberinde getirmiştir.

Sınıfında ehliyete sahip ve traktör kullanmayı bilen insanların zorlanmadan kısa sürede kullanmayı öğrenebilecek özellikleri sayesinde hattat a serisi traktör ile yapılan işlerin tamamı sorunsuz olarak tamamlanmaktadır. Rekabet ettiği traktör markalarına bu yönü ile fark atmayı başaran hattat a serisi traktör markasının başlayıp da bitiremediği ve yolda kaldığı bir iş yoktur. Hâkimiyeti kolay ve ustalıkla yönlendirilebilecek bir şoför kabini ve yan ekipman ve mekanizmalarına sahiptir. Traktör hâkimiyetini kolaylaştırmak için gerekli olan aksama ek olarak ayna aksamı da düşünülmüş ve unun için gerekli olan tesisat ön kaportaya ek olarak dizayn edilmiş ve bu şekilde üretilmiştir.