Hayvanlar Alemi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Hayvanlar Alemi

Hayvanlar Alemi

            Birçok kişi teşviklerin artmasıyla tarım ve hayvancılık sektörüne yönelmiş ve işsizlik sorununu kendiişlerini yaparak çözmeye karar vermiştir. Özellikle köylerde arazisi olanlar vakit kaybetmeden geri dönüp, tarım ve hayvancılık sektörüne yönelmişlerdir.

            Babadan kalma mesleklerini icra edenler için iş kolay olsa da, yeni başlayanlar için birçok kafa karışıklığı getiren süreçler yaşanmaktadır. Biz de yeni çiftçiler için kolaylık sağlayacak olan bu sitede hayvanlar alemi bölümünü açtık ve hayvancılık alanına yönelmek isteyen hayvan severler için her çeşit canlıyı bulabilecekleri satıcılarla direk iletişime geçmelerini mümkün kılan bu mekanı yarattık.

            Hayvanlarla ilgili her türlü ihtiyacınızı ilanlarda bulabileceğiniz ve hayvan çeşitlerini satın alabileceğiniz sistemde yer alan yüzlerce üründen seçim yapabilirsiniz. Her konuda çiftçiyi destekleyen sitemiz sayesinde çiftçilik için gereken her şeye ulaşabileceğiniz gibi hayvanlarınızı da kolayca satabilirsiniz. Hayvan konusunda da birçok teşvik veren devletin hibeleri ile gelişecek olan hayvancılık sektöründe, siz de kendi çiftliğinizi kurabilirsiniz.

            Doğal tarım yaparak süt ve ürünleri üretip para kazanırken, sağlıklı beslenme imkanına da sahip olacağınız bu meslek sayesinde sağlıklı bir yaşam ve uygun koşullarda hayatınızı devam ettirebileceksiniz. Hayvancılıkla ilgili istediğiniz ne varsa bulabileceğiniz ve direk üreticilere ulaşabileceğiniz ilanların yer aldığı bu bölümde; büyük baş hayvancılık, küçükbaş hayvancılık, deniz hayvanları, kümes hayvanları gibi birçok hayvan çeşidini satın alabilirsiniz.

            Ayrıca üretim çiftliklerinden evcil hayvanlar da satın alabilirsiniz. Birçok kişi üretildiğini bilmeden hayvanları yurt dışından getirmektedir ve gereksiz masraflara girmektedir. Bunun önüne geçmek için evcil hayvan üretim tesislerinden çok daha uygun fiyata evcil hayvan satın alabilirsiniz ve besleyebilirsiniz. Hayvanlarınız için gerekli olan tüm mama ve yemleri de temin edebileceğiniz bu bölümde tüm ihtiyaçları en uygun şekilde karşılayabilmeniz için gereken ana malzemeler ve sürüngen, böcek arıcılık ürünleri gibi diğer hayvancılık ürünlerini bulabileceksiniz.

            Çiftçinin dostu olan ve üretimi destekleyen sitemizde yer alan her türlü ilan tarım ve hayvancılığın gelişmesi için sektöre yeni giren çiftçiler ve deneyimli çiftçileri bir araya getirerek uygun ticari koşulları yaratmaktır. Siz de baştan aşağı yaratabileceğiniz çiftliğiniz için gereken her şeyi sitemizden temin edebilirsiniz.

            Evcil Hayvanlar/Pet Shop

            Hayvan severler için evcil hayvan sahibi olmak doğal bir durumdur. Bu ihtiyaçları için sitemizde yer alan evcil hayvanlar/pet shop bölümünde yer alan ilanlar bulunmaktadır. İstenilen ırk ve cinsiyette evcil hayvan satın alabilmeye imkan tanıyan sitemizde direk alıcılar ve satıcılar bularak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

            Özellikle cins köpekler arayanlar için her çeşitte köpek bulabilmenin mümkün olduğu sitede, her fiyat seçeneğine göre evcil hayvanlar/petshop hayvanları bulabilmek mümkündür.

            Akvaryum Balıkları

            Akvaryum balıklarına dair aradığınız ne varsa bulabileceksiniz ve birçok farklı çeşit balığı direk üreticiden alabileceksiniz. Siz de akvaryum balıkları satışı yapmak istiyorsanız üretim için satın alabileceğiniz birçok farklı çeşidi bulabilirsiniz. Akvaryum balıkları birçok kişinin evcil hayvan olarak tercih ettiği ve bakımı kolay olan hayvanlardır.

            Kümes Hayvanları

            En çabuk üreyen hayvanlar olan kümes hayvanları satın alarak evinizin bahçesinde taze yumurta üreten tavuklarınız olabilir. Kümes hayvanları almak isteyenler için birçok farklı tavuk çeşidi bulunan sitedeki ilanlardan kaliteli tavuklar, civcivler ve ördekler bulabilirsiniz.

            Büyükbaş Hayvanlar

            Büyükbaş hayvanlar satışı ve alışının yapıldığı sitede, direk üreticiden alabileceğiniz hayvanlarınızla çiftliğiniz için ilk adımı atabilirsiniz. Büyükbaş hayvanlar sadece kırmızı et için değil, süt ve süt ürünleri temin edebilmek için de kullanıldığından çiftçiler için gerekli canlılardır. Bir çift satın alarak üretim yapabilirsiniz ve süt ürünlerini üretmeye başlayabilirsiniz.

            Ülkemizde yaygınlaşması için birçok devlet teşviki olan büyükbaş hayvancılık sektöründe siz de ekmeğinizi kazanabilirsiniz.

            Küçükbaş Hayvanlar

            Küçükbaş hayvanlar konusunda da oldukça zengin bir çiftlik kurmak isteyenlere özel seçenekler bulabilirsiniz. Küçükbaş hayvanlar bakmayı ve beslemeyi daha uygun bulanlar için sitedeki ilanların sahipleri ile iletişime geçerek birçok hayvan satın almak mümkün olmaktadır. Ülkenin her yerinden satış ve alış yapabileceğiniz sistemde bütçenize dair her seçeneği değerlendirebileceksiniz.

            Deniz Canlıları

            Birçok kişi dinlendirici olduğunu düşünerek hobi amaçlı deniz canlıları biriktirip beslemektedir. Bu bir tutkudur ve aranan ama bulunamayan deniz canlıları gerçek üreticilerden satın alınmak istenmektedir. Bu ihtiyacı karşılayabileceğiniz sitede deniz hayvanlarının da birçok çeşidine direk üreticiden sahip olabileceksiniz.

            Sürüngenler

            Organik tarımın olmazsa olmazı sürüngenler birçok farklı kalitede bulunmaktadır ve bu sürüngenler her çiftçi için gerekli ürünlerdir. Doğal tarım için satın alabileceğiniz bu ürünler de satılmaktadır.

            Böcekler

            Yararlı böcekler tarımda çok önemlidir. Bunu sağlamak için organik tarım yapmak isteyenler organik böcekler satın alarak daha doğal ürünler üretirler. Birçok böcek ilanı arasından siz de ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

            Arıcılık ve Malzemeleri

            Birçok sahte balın bulunduğu piyasada doğal ve gerçek bal üretmek isteyen üreticiler ve bu alanda yatırım yapacak olan girişimciler, arıcılık ve malzemeleri konusunda sitemizden yararlanabilirler. Birçok bölgede yapılabilecek olan arıcılık oldukça karlı bir iştir ve kaliteli balın üretilmesi de oldukça önemlidir. Arıcılık ve malzemeleri için sitemizdeki ilanları inceleyebilir, ihtiyacınız olanı alabilirsiniz.

            Veterinerlik

            Hayvancılık sektöründe en önemli olan hayvanların sağlığıdır. Bu yüzden veterinerlik hizmetleri de hayvancılık ile uğraşan kişilerin en çok önemsediği konulardır. Sağlık açısından da sürekli denetlenen çiftlikler veterinerlik konusunda danışmanlık ve destek almak için sitemizdeki ilanlardan yararlanabilirler.

            Hayvan Aksesuarları

            Hayvan aksesuarları birçok hayvan için gerekli olan eşyalardır. Mama kaplarından, yemliklere, yalaklardan eyerlere her türlü hayvan aksesuarları ilanlarına ulaşabilirsiniz.

            Yem ve Mama

            Hayvanların beslenmesi için önemli olan yem ve mama konusunda da her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz sitemizdeki ilanlara bakarak, size yakın satıcılarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yem ve mama satışı yapıyorsanız ilanlarınızı verebilirsiniz.