Hizmetler

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
ziraat mühendisi diploma
ziraat mühendisi diploma
Antalya-Döşemealtı
3.000,00
DEMETBALCI
İlan Tarihi : 05.08.2022
ZİRAAT MUHENDİSİ DİPLOMASI
ZİRAAT MUHENDİSİ DİPLOMASI
Antalya-Döşemealtı
3.000,00
DEMETBALCI
İlan Tarihi : 29.04.2022
Temel arıcılık eğitimi
500,00
Murat Çangal
İlan Tarihi : 21.09.2021

Hizmetler

Sitemizin kurulduğu günden bu yana tarım ve hayvancılık sektöründe çalışan çiftçileri ve üretimi desteklemek için yayınlanan birçok ilan sayesinde, her gün artan bir oranla ilerleyen çiftçiler kendiişlerini kurmakta ve üretici olmanın keyfini yaşamaktadır.

Yüz yıllardır en etkili mesleklerden olan çiftçiliğe verilen önem her geçen gün azalmıştır ve çiftçiler kentlere göç ederek oldukça zor koşullarda hayat mücadelesi vermek için çabalamıştır. Devletin desteklerinden haberdar olmayan birçok çiftçi işlerini geliştirememekte ve imkanlardan yararlanamamaktadır. Her türlü tarım faaliyeti için desteğini esirgemeyen bankalar ve kredi kooperatifleri gibi kuruluşların yanı sıra devlet hibeleri de tarım alanlarını değerlendirmek isteyen üretimci çiftçileri desteklemektedir.

Ortak bir portal olan sitemizde her türlü tarım alanı, makine ihtiyaçları ve diğer tüm küçük ve büyük ürünler bulunmaktadır. Her türlü ihtiyacınız için başvuracağınız ilanlarımız ve kategorilerimizde tarım ve hayvancılıkla ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Hizmetler bölümünde yer alan kiralık iş makineleri, insan gücü hizmetleri ve eğitim / danışmanlık hizmetleri gibi hizmetler sayesinde birçok ihtiyacınızı görebilirsiniz.

Tarım işçisi arayışlarınızda ve tarım alanında çalışmak istediğinizde insan gücü hizmetleri alanından yararlanabilirsiniz. İş Makine Hizmetleri (Kiralık) tarım makinelerini kiralamak isteyenler için uygun koşullarda hizmet vermektedir. Mesleki gelişmeleri ve teşvikleri daha iyi anlayabilmek için de Eğitim / Danışmanlık Hizmetleri konusundaki ilanları görebilirsiniz.

Aynı zamanda tarım ürünleri üretiyorsanız ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz. Sadece yurt içi değil, yurt dışındaki kişilerin de çok fazla tercih ettiği sitemizde uluslararası ticaret bile yapabilirsiniz. Birçok tarım ürününü organik olarak salıp satabilirsiniz ve kurmak istediğiniz çiftliğinize ya da tesisinize gereken tüm aleti edevatı kolayca alabilirsiniz.

Devletin teşviklerinden yararlanmak için birçok kişinin bu alana yönelmesi ihtiyaç olan ürünlerin nereden alınacağının bilinmemesi durumunu ortaya çıkarmıştır. Bu konuda yıllardır araştırmalar yapan firmamız bu tarz bir sitede her türlü tarım ve hayvancılık ilgilisinin buluşacağı, ürün ve hizmetlerini tanıtabileceği ve etkili bir alışverişin yanında, bilgi alışverişi de yapabileceği bir yer olsun istedik.

Çiftçilerin ürettikleri ürünleri satabilmeleri ve kar edebilmeleri için aracılara gerek kalmadan satış yapabilmeleri, sadece ülkemizde değil dünya genelinde de satış işlemini kolayca halledebilmeleri için ön ayak olduk. Bu sayede ürünlerini taze ve bozulmadan doğru alıcı ile buluşturan bir sistem yarattık. Sadece bu işlemler değil, tarım konusunda her türlü detayın, arazi ve emlağın bulunduğu portalda, sıfırdan tarıma başlayacak olan kişiler için ihtiyaç duyabilecekleri her konuda destek verici bir sistem oluşturduk.

Bu sistemden yararlanabilmeniz için sisteme üye olmanız ve ihtiyacınız olan ürün ya da hizmeti sağlayan kişilerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Her zaman üreticiyi destekleyen web sitemiz, tüm çiftçilerin ortak bir buluşma noktası olmaya aday bir sitedir.

İş Makine Hizmetleri (Kiralık)

Tarım çalışmalarını kolaylaştıran iş makinalarını satın almak istemeyenler için kiralama yapan kişilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede acil ihtiyacınız söz konusu olduğunda kısa sürede kiralayabileceğiniz araçlara ulaşabilirsiniz.

Tarımsal makineler konusunda bol çeşit bulunan sitemizde her türlü makineyi bulabilirsiniz. İş makine hizmetleri (kiralık) olarak bulabileceğiniz ilanlar bölümünde birçok ayrı alete para vermek bütçeyi oldukça sarsmaktadır. Bu yüzden tarımı kolayca yapabilmek ve makinelerin gücünden yararlanırken çok fazla para harcamadan makine kullanmanız için kiralık makineler ilanlarını takip edebilirsiniz.

İstediğiniz makineyi kiralayabileceğiniz sitede, uzun süreli ya da kısa süreli kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Günlük, aylık kiralama hizmetleri veren birçok kişi ilanlarını vermektedir.

İnsan Gücü Hizmetleri

Tarım alanlarınız için insan gücü hizmetleri konusunda da destek sağlayan sistemimizde birçok iş ilanı bulabilir, işçi olarak çalışabilirsiniz. Her ne kadar makineli tarıma geçilse de, makineyi de bir insanın kullanması gerekeceğinden iş gücüne her zaman ihtiyaç vardır. Bu doğrultuda hizmet veren bölümde nitelikli tarım işçileri bulabilirsiniz.

Tarım konusunda çalışan kişiler için de verilen birçok destekten yararlanarak, istediğini iş alanında aktif bir çalışma sistemi geliştirebilirsiniz. İsterseniz tarım, isterseniz hayvancılık sektörünü seçin hangisi olursa olsun deneyimli elemanlar ile çalışmak size çok şey kazandıracaktır. Her zaman üretici dostu olan sitemizdeki tüm ilanlar güncel ve gerçek olduğu için, dürüst bir iletişim söz konusudur.

Siz de eleman ihtiyacı duyuyorsanız ya da işçi olarak arayıştaysanız bu bölümümüzü ziyaret ederek ilanları inceleyebilirsiniz. Güvenilir ve deneyimli elemanlar ve başarılı ürünlere sahip olmak için kategorilerimizde arayışınızın olduğu bölümleri takip ederek, ilgilendiğiniz diğer bölümlere de göz atabilirsiniz.

Eğitim / Danışmanlık Hizmetleri

Tarım ve hayvancılık konusunda her türlü eğitimi ve bilgiyi alabileceğiniz sitemizin bu bölümünde, danışmanlık hizmetleri sayesinde işinizin gereklerini ve gelişmelerini öğrenebileceksiniz. Eğitim / Danışmanlık Hizmetleri bölümünde çok düşük ücretler karşılığı desteklerden ve hibelerden nasıl yararlanacağınıza dair bilgileri öğrenebileceksiniz.

Eğitim her zaman gerekli bir konudur. Özellikle tarım ve hayvancılık gibi üretim odaklı bir sektörde sürekli değişen ve güncellenen yasalar, teşvikler, krediler konusunda bilgi edinmeniz, neyi nasıl yapacağınızı ve nasıl hareket edeceğinizi öğrenmeniz oldukça önemlidir.

Tarım ve hayvancılık alanında ne olursa olsun ihtiyacınız olan tüm bilgileri, makineleri, tesisleri, arazileri bulabileceğiniz bu sitede, dürüst ve güvenilir bir iletişim içinde olan alıcı ve satıcılar arasındaki ilişkiler iyi sonuçlar vermektedir. Yeni iş kuran girişimcilerin en iyi malzemeleri temin edebildiği ve sürekli güncellenen ilanlarla organik besinler de satın alabildiği bir ortam yarattığımız için çok mutluyuz.

Eğer tarım ve hayvancılıkla uğraşıyorsanız ve iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız mutlaka kategorilerimize göz atarak, ihtiyacınız olan ürünler hakkında araştırma yapın. Mutlaka size yol gösterecek, yeni fikirleri aklınıza getirecek bir şeyler bulacaksınız. Tüm ihtiyaçlarınız için doğru adres olan tarimdan.com çiftçi ve üretim dostudur ve her zaman çiftçileri desteklemeye devam edecektir.