Çizmeler

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Çizmeler

Çiftlik Çizmelerinin Özellikleri

Çiftliklerde kullanılacak olan ve olmazsa olmaz ürünlerden olan biri de çiftlik çizmeleri olmaktadır. Çiftlik çizmeleri özellikle diğer çizmelerden ve ayakkabılardan farklı olarak üretilmektedir. Bu çizmeler özellikle darbelere ve sert cisimlere karşı oldukça korumalı olduğu gibi aynı zamanda ayakları koruyan ve sıcak tutan çizmeler olmaktadır.

Su Geçirmez Çiftlik Çizmeleri

Özel olarak üretilen ve sadece çiftlik işlerinde kullanılan çiftlik çizmeleri özellikleri itibari ile de diğer çizmelerden farklılık göstermektedir. Bu çizmeler çok yoğun şekilde pislenmeye maruz kalsa bile bu pisliği üzerinde barındırmaz ve kolayca temizlenme özelliğine sahip olur. Ayrıca bu çizmelerin alt tabanları özel olarak yapılmıştır. Herhangi bir sert cisim batmasında bile ayağa zarar vermez tam bir koruma sağlar.

En Rahat Çiftlik Çizmeleri

Çiftlik çizmeleri özellikle dayanıklı malzemelerden yapıldığı gibi bir de hafif malzemelerden üretilmektedir. Son derece hafif ve estetik bir görünümü olan çiftlik çizmeleri rahatlığı ile de kişilere konfor sağlamaktadır. Hızlı hareket edilmesini sağlayan ve hiçbir ağırlığı olmayan çiftlik çizmeleri çok uzun yıllar dayanıklılık sağlayacak olan ürünler olmaktadır.

Uygun Fiyatlı Çiftlik Çizmeleri

Çiftlik çizmeleri diğer çizmeler gibi deriden veya plastikten yapılmazlar. Çiftlik çizmeleri poliüretan malzemelerden elde edilir ve bu çizmeler çok uzun yıllar dayanıklılık sağlarlar. Çiftlik çizmelerinin yan bölümleri için özel olarak tasarlanan kesitler ile ayakların son derece rahat hareket etmesi sağlanır. Yapılacak olan detaylı bir araştırma ile çiftlik çizmeleri fiyatları da oldukça uygun rakamlarda bulunacaktır.