Imt - Same

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Imt - Same

             Imt Same tarktör seri ile üretimde ve dolaşımda olan ve yasal izinli olarak Türkiye traktör piyasasında alım satımı yapılan traktör markası lmt same markasıdır. Imt same traktör markası üretildiği ülkenin patenti ile Türkiye'de yerli kaynaklarla yüzde yüze yakın oranlarda üretilebilen ve piyasaya sürülen traktör markası olarak iç piyasada oldukça fazla tercih edilen ve insanların milli değerler atfedilerek tercih ettiği bir markadır. 

 Lmt Same traktör markası her ne kadar yılları bulan bir mazisi olsa da Türkiye iç piyasasında sektörün içinde bulunmayan gruplar ve kişiler tarafından pek bilinen ve tanınan bir marka değildir. Ancak özellikle bahçe tarımı ile uğraşan ve modern tarım yapan kişilerin yakından tanıyacağı Ism same traktör markası Türkiye coğrafyasının önemli bir kısmında kolaylıkla kullanılabilen ve sevilen bir markadır.

 Lmt same markası üretim teknolojileri ve tesislerinin verdiği önemli bir avantajı üretim aşamalarına başarı ile yansıtmaktadır. Uzman ve profesyonel kadro ile gerçekleştirilen Imt same traktör markası, bu sayede birbirinden kullanışlı ve yüksek fonksiyonel özelliklere sahip model ve tasarımlarda traktörler olarak ortaya çıkmaktadır.

 Lmt same traktör markası fonksiyonel özellikleri ve diğer parça ve ekipman özellikleri ile diğer traktör markaları ile rekabet etmektedir. Traktör yedek parça üretim tesis ve sistemleri ile de son derece organize ve servisleşmiş ve bayileşmiş bir yapının özelliklerini göstermekte ve bu özellikleri sayesinde piyasada bulunan Imt same traktörlerinin her türlü tamir ve yedek parça ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayabilmektedir. Yaygın bayi ağı sayesinde Türkiye'nin her tarafında bayileşmeyi başarmış olan traktör parçasının hemen hemen bütün traktör yedek parça ve ekipmanları bu bayilerin tamamında kısa sürelerde temin edilebilecek şekilde bulundurulmakta ve satılmaktadır.

            Yedek parçaların tamamı orjinal ve Imt same traktör markasının orjinal üretim tesislerinden satın alınan ve bayi ağı ile temin edilerek traktörlere takılan parçalardır. Imt same traktör markasının servisleri de markaya ait traktörlerin tamir ve bakımlarını en doğru şekilde yaparak meydana gelen arızaları kısa zamanda tamir etmekte ve yedek parçaların traktörlere montajını yaparak yeniden başarılı bir şekilde çalışır hale getirmektedir.