Jinma

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
az kullanılmış bahçe traktörü
7.500,00
Salih Kavukçu
İlan Tarihi : 07.02.2015

Jinma

Tarım aletleri güç koşullarda yapılan tarımsal üretimin biraz olsun kolaylaşması için önemli konumdadır. Aynı zamanda üretim maliyetlerini düşürmek için bu aletler kullanılmak zorundadır. Çünkü çiftçinin bir işlemi yapması için yalnızca bir kaç haftası vardır. Bu haftaların içinde ise hava durumuna bakarak en uygun gün ya da günler tespit edilir ve bu günlerde işlem bitmek zorundadır. Eğer tarım aletleri kullanılmazsa buraya çok fazla işçi gerekecektir.

Çiftçinin Kurtarıcısı Traktör

Traktörler tarım aletleri içinde gerek kendi gücüyle gerekse çevresel ekipmanlarıyla -tabir-i caizse- eli ayağı konumundadır. Pulluk, bağlar, çapa makinesi gibi bağlanan aletler ile bir çok işin kolayca halledilmesine yardımcı olması nedeniyle traktör, seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir araçtır. Yüksek maliyeti özellikle küçük çiftçiler için sıkça değiştirilmesini engelleyen traktörlerin satın alınmadan önce iyice araştırılması gerekir. Bu araştırma esnasında yakıt tüketimi, yedek parça imkanı, servis ağı, makinanın gücü mutlaka göz önüne alınması gereken kriterlerdir.

Uygun Fiyatlara 4x4

Jinma traktör modellerini üretirken küçük çiftçilerin cebini yormadan satın alabileceği modeller olmasını hedeflemiş bir şirket. Sundukları ürünlerde de kaliteyi uygun fiyatlarla müşterisine sunan bu şirket ürün yelpazesini de çeşitli ihtiyaçlara göre oluşturmuş. Jinma firması yalnızca 4x4 leriyle değil her türlü ihtiyaca yönelik ürettikleri traktörler ile de müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Jinma marka traktör alacakların ihtiyaçlarını iyi belirlemiş olmaları takdirde en iyi sonuçları alacakları muhakkak.