Jinma 200 E 2WD

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
az kullanılmış bahçe traktörü
7.500,00
Salih Kavukçu
İlan Tarihi : 07.02.2015

Jinma 200 E 2WD

Çinli traktör üreticisi, Jinma traktör tarafından üretilen genel anlamda ufak işletme ve kişisel ufak tarım alanları için üretilmiş bir traktör modelidir. jinma 200 e 2wd, tek çeker özelliği ile ön palan çıkan bir traktördür. Bu traktör genel anlamda 20 hp güç üreten dizel bir motora sahiptir. Genel anlamda ufak bahçe bağ gibi alanlarda kullanılması ön görülerek üreten bu traktör, ülkemizde Arslan motor disbüritörlüğün de faaliyet göstermektedir.

Teknik özelliklerini incelediğimizde traktörün motoru 3 silindirli 20 hp güç üreten bir motordur. Su soğutmalı bir radyatöre sahip olan bu traktör, tüm modellerinde standart ekipmanları ile dikkat çekmektedir. jinma 200 e 2wd, güvenliği sağlamak için güvenlik barı katlanabilir direksiyon ve standart emniyet kemeri gibi birçok özelliğe de sahiptir. Power direksiyon özelliği ile kolay dümenleme sistemi manevrayı kolaylaştırmaktadır. Diferansiyel kilidine sahip olarak zor şartlarda hareket kabiliyeti sağlayan traktör, 2 farklı hız fonksiyonuna sahiptir.

Böylece arkasına takılan bazı tarım aletlerine güç vermektedir. Sahip olduğu arka taraftan etkili yağ banyolu disk freni sayesinde yolda etkili bir durma mesafesine sahiptir. El ve ayak gazı ile gücü kontrol edilmesini sağlayan jinma 200 e 2wd, Ayarlanabilir sürücü koltuğu ile de üzerine binen sürücüye göre kendini ayarlamayı sağlamaktadır. Far lambaları, ikaz lambaları gibi bir traktör de olması gereken bütün özelliklere sahip olan jinma 200 e 2wd, ön ağırlıkları arka çalışma lambası ile sürücüsüne gece ve gündüz her türlü çalışma imkânını tanımayı amaçlamaktadır.

Arka ve önde de sahip olduğu çeki demirleri sayesinde römork çekimini de yapabilen traktör, tam açılabilen kaportası ile de motora ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca boyutuna göre etkili bir hidrolik sistemi ile arkasına bağlanan tarım makinelerini zorlanmadan kaldırıp bir yerden bir yere taşıyabilmektedir. Ayrıca 12 ileri ve 4 geri vites seçeneğine sahip olan bu traktör, bağımsız mekanik el freni ile de park halinde traktörün güvenli bir şekilde yerinde kalmasını sağlamaktadır.

Ülkemizde distribütörlüğünü yapan firma tarafından geniş bir yedek parça ağına sahip olan jinma 200 e 2wd, herhangi yaşanan bir olumsuz durumda parçanın ve servisin çabuk elde edilmesini sağlamaktadır.