Jinma 244 E 4WD

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Jinma 244 E 4WD

Üretim menşei Çin olan Jinma markasının bu göz dolduran modeli, model itibariyle tarım sektörünün aranan özellikli serisi olma özelliği taşımaktadır. Barındırdığı birçok teknik yenilikleri yapısında ihtiva eden ve çiftçilerin aradıkları hem ekonomik hem de teknik traktör modeli olma özelliğini taşımakta olan Jinma 244 e 4wd serisi teknik itibariyle çiftçilerin üst düzey nitelikleri arasındaki yerini almaktadır.

Beygir kapasitesiyle öne çıkıyor

Özelliklerine gelindiğinde jinma 244 e 4wd serisi olarak belli başlı nitelikleri bir arada barındırmasının yanında özellikle 24 beygirlik kapasitesiyle öne çıkıyor. Bu özellikleriyle taşıma kapasitesiyle öne çıkmaya devam eden yönleriyle 4x4 tip traktör olarak dikkat çekmektedir. Bunun yanında orijinal olan tüm parçaları da günümüze kadar ulaşan tipik seri modeller arasında olmasının bir diğer modelini yansıtmaktadır. Aynı zamanda orijinallik bakımından bütün parçalarını muhteva etmesiyle de öne çıkıyor. Ayrıca jinma 244 e 4wd serisinin beygir kapasitesiyle öne çıkmaktadır.

Aet sertifikalı üretim

Ayrıca sözü edilen traktör serisinin bir başka yönü de AET sertifikasına sahip olan unsurlarını bünyesinde barındırmış olmasıdır. Bu özelliği de sıra dışı bir özellik yansıtması adına oldukça dikkat çeken bir diğer yönlerden olması nedeniyle jinma 244 e 4wd serisinin Anakara/Çin eyaletindeki tipik üretimlerinden kaynaklanmaktadır. Tekerlek özelliği olarak da yine söz konusu traktör modelinde de 4wd tekerlek tipinin getirmiş olduğu özelliğini yansıtması adına önemli bir ölçüt olma özelliğine sahiptir. Ayrıca yine orijinal lisans numarasıyla da bütün orijinal ekipmanları ve parçalarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Aet sertifikalı bir motor güçlülüğüne sahip traktör modeliyle son derece önemli unsurlarını barındırmaktadır. Bütün bu ölçütler hep bir arada düşünüldüğünde çiftçilerin tarımsal anlamda son derece nitelikli, özellikli yaklaşım tarzını koruyarak üstün meziyetlerle yeniliklere yönelik bir traktör tipini yansıtmaktadır.

Özet itibariyle tüm fonksiyonel ve teknik tasarımları düşünüldüğünde gerek teknolojik anlamda gerekse fonksiyonel anlamda çiftçilerin ve diğer tarım çalışanlarının tercihleri arasında yerini almaya devam etmekte olan bu farklılıklarla süreklilik kaydeden jinma 244 e 4wd serisi olmak üzere tipik bir özellik barındırmaktadır.