Jinma 354 E 4WD

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Jinma 354 E 4WD

Çiftçi kesiminin tarımsal üretimlerinde ekonomik ama aynı zamanda güçlü motoru ve yüksek çalışma verimine sahip makineli tarıma elverişli traktör her zaman hedeflediği şeylerin başında geliyor. Sözünü ettiğimiz bu hedeflerinin gerçekleşmesi için de bu makalede çiftçiler için hem ekonomik hem de yüksek çalışma verimiyle dikkat çeken Jinma markasının 354 serisi hakkında makale hazırlama gayesi güdüldü. Bu makale boyunca Jinma 354 E 4wd serisinin bütün özellikleri, getirileri, fonksiyonel yönleriyle tipik motor hacimleri üzerinde durularak bu sayede çiftçilerin aradıkları kritere ne denli yakın oldukları mukayese edilebilecektir.

Çiftçinin ekonomik traktör modeli      

Çiftçi kesiminin ekonomik koşullarda sahip olmak isteyeceği modellerinin başında gelmesi yönüyle dikkat çekmeyi sürdüren Jinma 354 e 4wd serisi traktör modelleri arasındaki ekonomisiyle çiftçilerin tercihlerinde ilk sıraları almaya devam edecektir. Bütün bunların yanı sıra meydana getirilen başlıca temel fonksiyonlarıyla yüksek çalışma kapasitesinde verimini ortaya koyan bu seri, özellikle zirai alanda yüksek performans gösteren geliştirilmiş tekerlekleriyle dikkat çekmektedir. Elbette bu serinin taşıma kapasitesi de yabana atılacak cinsten değildir. Öyle ki başlıca önde gelen özelliklerinin birisini oluşturması nedeniyle süreklilik arz eden çiftçinin ekonomik traktör modelinde jinma 354 e 4wd tam 5.300 kg taşıma kapasitesi bulunarak bu kapasitesiyle ağır yüklerin bile taşınabilir olmasını sağlamaktadır.

Power shift seçenekli vites seçeneği

Hareket etme kabiliyeti bakımından da yüksek performans gösteren jinma 354 e 4wd serisi başlı başına unsurları bir arada barındırması dolayısıyla titizlikle önemli ölçütler arasındaki yerini korumaktadır. En önde gelen yeniliklerinden olarak traktör denildiği zaman dikkatlerden kaçmayan başlıca power shift özellikli yönüyle hareket etme kabiliyeti bakımından öne çıkan üstün performanslı makineli tarım aleti özelliğini taşımaktadır. Yine bunun yanında son derece önemli valf elektronik direksiyonuyla da hidrolik direksiyon jinma 354 e 4wd tasarımındaki yeniliklerini yansıtarak öne çıkan traktör serilerinden biri olmayı başarmıştır.

Teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri bünyesinde barındıran bu traktör serisi üzerinde durulan tüm bu fonksiyonel özellikleri ve kullanım amaçları nedeniyle çiftçilerin zirai üretimlerinde kullanımlarında başta gelmeye devam eden zirai tarım aleti olarak yenilenen tasarımıyla canlılığını koruyarak işlevselliğini korumaktadır.