John Deere 1130

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
SATILIK 1130  JHON DERE 1977 MODEL
11.000,00
Muharrem Ucar
İlan Tarihi : 13.10.2015
SATILIK JOHN DEERE 1130
SATILIK JOHN DEERE 1130
Samsun-Vezirköprü
9,25

John Deere 1130

Ülkemizin ana geçimi kaynağı, tarımdır. Teknoloji çok hızlı bir şekilde ilerlediği için, teknolojinin birçok yansıması da tarıma yansımıştır. Günümüzde tarım, makine gücüne dayanmaktadır. Önceden tarım insan gücüne ve ilkel yöntemlere dayanıyordu. Fakat teknoloji hızla geliştiği için tarıma yeni bir devrim getirdi. Tarımda insan gücünden ve ilkel ve yanlış tarım yöntemlerin yerini makine gücü ve modern tarım yöntemleri almıştır. Bu yüzden tarımda traktör, başroldedir, yani tarımda traktör olmazsa olmazdır.

Şimdi sizlere son dönemlerin en çok tercih edilen traktör modellerinden olan john deere 1130 modelinden kısaca bahsetmek istiyoruz. john deere 1130 klasik traktör görünümüne sahiptir. Neredeyse tüm john deere markalı traktörlerin, rengi koyu yeşildir. john deere 1130, traktör modelinde üç adet silindir bulunmaktadır. John deere'nin motor hacmi yüz yirmi beş beygirdir. John deere 1130 arkadan çekiş gücüne sahiptir.

Ayrıca güçlü vites sistemi ile tarımda işinizi daha da kolaylaştıracaktır. john deere 1130 modelinde beş ileri, iki geri vites organizması bulunmaktadır. john deere 1130 modeli hem uygun fiyatlı hem de güçlü bir traktör olduğu için, çiftçiler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Daha kolay, daha karlı ve daha hesaplı tarım yapmak istiyorsanız sizde john deere 1130, traktör modelini satın alabilirsiniz. Bu traktörün motoru küçük olduğu için oldukça az mazot yakmaktadır, böylece hem mazottan tasarruf edersiniz hem de modern bir şekilde verimli tarım yapabilirsiniz. Ayrıca john deere 1130 markası oldukça uygun fiyatlı bir traktör olduğu için, para sıkıntısı çekmezsiniz. John deere 1130 modelinin diğer traktörlerden, en büyük farkı ise, modern dizayn edilmiş olmasıdır.

Örneğin bu modelin kabinli traktörünü ya da kabinsiz traktörünü de satın alabilirsiniz. Kabinli traktör, sizi soğuktan ve traktör sürerken karşılaşabileceğiniz olumsuz olaylardan koruyabilir. Kabinli ya da kabinsiz traktör almak sizin tercihine kalmış bir olaydır. Kabinli traktör ile kabinsiz traktör arasında çok da yüksek olmasa da fiyat farkı bulunmaktadır. Uygun fiyatından ve donanım özelliklerinden dolayı dünya çapında milyonlarca çiftçi tarafından tercih edilen john deere 1130, ülkemizde de çiftçiler tarafından oldukça rağbet görmektedir.