John Deere 2030 Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
1976 MODEL 2030 JOHN DEERE 3 YIL MUAYENELİ
13.000,00

John Deere 2030 Serisi

Traktörlerin üretilmeye başlandığı 1950'li yılların sonundan itibaren makineli tarıma geçişteki payı dikkate değer boyuttadır. Böylece hem insan emeğine dayanan yük azalmış hem de zamandan tasarruf edilerek daha çok iş potansiyelinin oluşturulması başarılmıştır.

Bu nedenle üretilen traktör serilerine bağlı olarak tarımda makineleşme sağlanarak en yükseltisi fazla, jeolojik yapısı traktör bozuk alanlarda bile hızlı ve endüstriyel tarım yapılmasına yönelik çalışmaların artış göstermesi sağlanmıştır. John Deere de geliştirilen bu endüstriyel tarımda payı oldukça fazla olan makinelerden birisi olma özelliğini taşımaktadır. John Deere 2030 serisi de bunların başında gelen başlıca temel traktör modellerinden biri olma özelliğini taşıyarak son derece fonksiyonel tarım aletlerinden birisi olmaktadır. Geliştirmiş olduğu üstün performans ve teknik alt yapısıyla John Deere 2030 serisi her yerde ve kolaylıkla kullanılabilen başlıca temel yapısından birisini oluşturmaktadır.

John Deere 2030 teknik özellikleri

John Deere 2030 serisi teknik özelliklerine yönelik olarak da traktör modelinin kendine ait birtakım yenilikleri ve özellikleri mevcuttur. Bu özellikler tarafından sürdürülen makineli tarım ve çiftçilik faaliyetleri daha hızlı ve verimli tarım ürünlerinin ve çiftçilik faaliyetlerinin oluşturulmasında etkili olan unsurlardan birisini oluşturarak böylece John Deere 2030 serisi tekniğiyle birleştirilmektedir. Bu teknik özelliklerinden öne çıkan 4590 ağırlığındaki yüksek tork çekim gücüyle yüksek taşıma kapasitesiyle de dikkatlerden kaçmayan teknik özelliklerini bir arada barındırmaktadır.

John Deere 2030 serisinin fonksiyonel yönleri

John Deere 2030 serisi 1975 yapımı bir model olma özelliği taşıyan belli başlı bir traktör serisi olarak endüstriyel tarım ve çiftçilik faaliyetlerinde dikkatleri üzerine toplayan unsurlarıyla temeli sağlam ölçütlerden birisi olma avantajını taşımaktadır. Aynı zamanda taşıdığı birbirinden değişik avantajlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden traktör serisi n/a pozisyonundaki bütün seçenekleriyle John Deere 2030 serisi markasına ait ilk önemli teknik alt yapılardan olma özelliğini barındırmaktadır. Ayrıca yine dizel ve hidrolik direksiyonuyla da dikkatlerden kaçmayan çeşitlilikleriyle de dünden bugüne temellendirilmiş olan birbirinden değişik unsurlarını oluşturmaktadır. Oluşturulan bu en teknik özellikleriyle John Deere 2030 serisi işlevsel, fonksiyonel ve ziraî traktör faaliyetler yönüyle de öne çıkmaktadır.