John Deere 5003 Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

John Deere 5003 Serisi

240 seri izinle Türkiye'de üretilmesine ve satılmasına izin verilen traktör markaları arasında jonn deere markası da bulunmaktadır. John deere markasının Türkiye tarihi oldukça eskiye dayanmaktadır. Türkiye'de yapılan sanayi devrimi ve tarımsal reformla birlikte satılmaya başlanan ve üretilmesine izin verilen john deere markası özellikle 5003 serisi ile günümüz koşullarına uygun ve modern tipte traktör üretmektedir. Türkiye piyasasına ilk girdiği zamanlarda piyasaya sürdüğü traktörlerden farklı olarak kabinli ve çok çekişli ve çok güçlü motorlu john deere 5003 serisi, Türkiye'nin yeni tarımsal konsept ve anlayışına da son derece uygun tasarımla üretilmiş traktör marka ve modeli olarak dikkat çekmektedir.

John deere Türkiye'de her zaman dikkat çeken bir marka olmayı başarmıştır. İnsanların uzaktan hayran hayran baktığı bir çekiş gücü ve yol süzülüşü vardır. John deere 5003 serisi bu kendinden emin ve güçlü süzülüşün modern kabinle daha entelektüel hali demek sanırım kötü bir benzetme olmaz. Artık john deere 5003 serisi ile yaptığı işi daha yüksek bir kapasite ve performansla yaptığı halde daha narin bir görünümle insanların göz zevkine de hitap etmeye başlamıştır. Kabin tasarımı ve yapımı yerli kaynaklarla üretilebilen john deere 5003 serisi kabin içi dizayn ve konfor ile de göz dolduran bir marka ve model traktör olmayı başarmıştır. Artık dört yıldızlı otel konforunda kabin içindeki koltukta rahatça oturarak traktör kullanmak mümkün olmuştur. Bu konforu traktör şoförlerine sağlayan yine john deere 5003 serisi olmuştur.

John deere 5003 serisi ile sadece tarımsal faaliyetlerle anılmaktan da kurtulmuş ve artık iş dünyasının daha çok tercih ettiği bir iş makinesi haline de gelmiştir. Özellikle belediyecilik faaliyetlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilen bir makine olması bu alanda daha çok kullanılmasına yol açmıştır. Bu özelliği sayesinde özel firmaların da inşaat sektöründe olsun farklı sektörlerde olsun birçok iş sahasında tercih edip kullandığı bir marka olarak traktör sektörünün incisi gibi parlamaya başlamıştır. Türkiye'de halen üretimde olan traktör markası olan john deere markası 5003 serisinin ihtiyacı olan tüm yan faaliyetleri de sürdürmektedir.