John Deere 5025 Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

John Deere 5025 Serisi

Bahçe serisi olarak kategorize edilmiş olan John Deere traktörlerinin önde gelen tasarımlarından birisi de John Deere 5025 serisidir. Bu serisi gerçekten de kendisine has teknik, fonksiyonel özellikleriyle diğer serilerinden ayrıcalıklı bir yere ve pozisyona sahiptir. Bahçe tarımı adına özellikle güçlü motoru ayrı bir başlık altında belirtilmeye değer güçlülükte olan bu traktör serisi birbirinden üstün performanslı teknik yapısıyla adeta bir vücudun her bir organı gibi bütünleşmiştir.

Powertech teknolojisinden gelen yakıt tasarruflu güçlü motoru

John Deere 5025 serisi olarak ilk özelliği makalenin başında da belirtildiği üzere güçlü ve yaratıcı bir zekânın ürünü olan powertech teknolojisine dayanan güçlü motorudur. Bu motorunun öne çıkan niteliklerinin başında uzun ömürlü olması, yüksek garanti sunması ve ayrıca yakıt tüketiminde neredeyse 0 oranında bir tasarruf sağlıyor olmasıdır. Bu tüm tasarruf yönleriyle dikkatleri her zaman üzerine çekmeyi başarmakta olan bu eşsiz teknolojik motor yapısıyla john deere 5025 serisi olarak baş tacı edilen traktör serilerinden olmayı başarmaktadır.

Yaratıcı zekânın ürünü otomatik ayarlanan ergonomik tasarımla yenilendi

Traktör zirai araçlarında genellikle gözden uzak tutulan ergonomik özelliği bu John Deere serisinde ihmal edilmedi. Söz konusu john deere 5025 serisi başlı başına yaratıcı zekânın ürünü olarak otomatik özelliklerini yanı başında bulundurmaktadır. Bu özellikleriyle ergonomik tasarımlı ayarlanabilen koltuk tasarımı onu diğer traktör serilerinden farklı kılmaya yeten sadece özelliklerinden birisi olma özelliğine sahiptir. Ayrıca 12 ileri 12 geri vites seçeneği de onun yüksek performans göstermesine ve bahçe tarımında kullanılmak üzere oluşturulduğuna delil olan bir başka özelliğidir.

Çift hidrolik sistemiyle daha kontrollü

Bahçe serisi john deere 5025 serisi için söylenebilecek bir diğer özellik de onun hidrolik sisteminde gizlidir. Öyle ki hidrolik sisteminin bütün parçalarıyla müteşekkil yapısı bir arada düşünülerek tasarlanmış olan başlıca dört çıkışlı valfiyle onun üstün performansını göstermeye yetecektir. Saate 40 km hızla ilerleme kabiliyetinde olan bu seri traktör denildiğinde bahçe tarımının aranan serilerinden birisi john deere 5025 serisi arasındaki ayrıcalıklı yerini almaya her zamankinden daha fazla layık olmaya devam edecek ve zaten o özelliğini korumaktadır.