John Deere 5E Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
John Deere 5050e traktör 520 saatte
John Deere 5050e traktör 520 saatte
Ankara-Şereflikoçhisar
285.000,00
KARAKUŞ GALERİ'DEN JOHN DEERE 5050E
45.000,00

John Deere 5E Serisi

John Deere 5E Serisi, her cebe uygun traktör çeşitleri ile piyasaya önemli bir giriş yapmıştır. Sahip olduğu konfor sayesinde kullanıcılarına eşsiz bir sürüş keyfi sunmaktadır. Esnek, çevik, kopmak, ya da tam donanımlı bir tarım aracına sahip olmak isteyenlerin, aradıklarını bulacağı bir çeşitlilik mevcuttur. Çok yönlü kullanıma sahip olan John Deere 5E Serisi belediye işlerinde, çiftliklerde hatta inşaat işlerinde bile kullanılabilmektedir. Bu traktör markası 175 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Bu da işlerinde ne kadar başarılı olduklarını göstermektedir.

Ne tür işlerde kullanılırsa kullanılsın performansından bir şey kaybetmeyen bir makine serisidir. 3 ve 4 silindir seçenekleri kullanıcılarına seçme şansı sunan John Deere 5E Serisi, oldukça önemli bir yakıt tasarrufu yapabilmektedir. Bu traktör serisi uzun bir servis ömrüne de sahiptir. Ekonomik powertech m motorları sayesinde tarlada yüksek performansının yanı sıra, ekonomik bir yakıt tüketimini de beraberinde getirmektedir. John Deere 5E Serisi, 5050E, 5055E, 5065E, 5075E, 5083E ve 5093E olmak üzere altı farklı tarım aracını barındırır. Her kesim çiftçiye hitap eden bu traktör serisi, her türlü iş için yüksek performans göstermektedir.

John Deere 5E Serisi, rahat geniş eşsiz bir kabin çeşidine sahiptir. En uzun çalışma durumlarında bile içeri ses almayan yapısı ile operatöre dinç kalma fırsatı vermektedir. Bu traktör serisinin kabininde üst tarafa entegre edilmiş kalorifer ve klima sistemi sayesinde sürücü ister yazın ister kışın hava koşullarından etkilenmeden işine odaklanabilmektedir. Ayrıca kabin zemininin düz olası da giriş çıkışı kolaylaştırmaktadır. Kabinin içinde sürücü her şeye çok rahat uzanabilmektedir. Bu da performansını artırmaktadır. Kabinin içinde iken kullanıcını sahip olduğu görüş açısı oldukça fazladır.

Yine aynı şekilde rahat çalışmaya olanak sağlayan bir yapıdadır. Bu traktör serisinde kabinler köşeli tasarlanarak görüş alanları artırılmıştır. Bu sayede ekipmanları kontrol etmek daha kolay ve etkili bir hal almıştır. Bu araçlar sürücüsüne güzel bir sürüş keyfi yaşatmak için bütün detaylar düşünülmüş olarak tasarlanmıştır. Açık modellerinde çamurluklar sürücüyü koruyacak biçimde tasarlanmıştır. Ayrıca bütün modellerinde rahat ve operatöre ciddi bir kolaylık sağlayan vites değişimi mümkündür.