John Deere 5M Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Servis bakımlı tertemiz
Servis bakımlı tertemiz
Kırşehir-Kaman
345.000,00
2017 model 140 saatte 5105 m
205.000,00

John Deere 5M Serisi

Yeni John Deere 5M Serisi 4 silindirli tarım araçları olup, motor güçleri 90 - 110 arasında değişmektedir. Üstün ve rakipsiz özelliklere sahip bu traktör serisi çeşitliliği sayesinde her kesim çiftçiye hitap etmektedir. Firmanı 175 yıllık deneyimini aktardığı bu seri, özel olarak tasarlanmış olup rahatlığı ve performansı aynı anda bulacağınız araç olma özelliğine sahiptir. John Deere 5M Serisi, kabinli ve kabinsiz versiyonlarına sahip olması dolayısı ile her zevk ve tercihe hitap etmektedir. 

Bu traktör serisi, arazide gösterdiği performans ile kusursuz diyebileceğimiz özelliklere sahiptir. Kullanım rahatlığı koltuğuna oturur oturmaz fark edebileceğiniz eşsiz bir tasarım ile donatılmıştır. John Deere 5M Serisi uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta traktörlerden oluşmaktadır. Her biri aynı kalite ve dayanıklılığa sahiptir. Ayrıca düşük yakıt tüketimi ile de kullanıcıların gözdesi konumundadır. Bu traktör serisi powertech marka stage IIIA egzoz emisyon seviyesini sağlayan güçlü turbo motoruna sahip olup, bu sayede kullanıldığı işlerde yüksek performans gösterebilmektedir.

Bu motor ayrıca düşük yakıt kullanımının da anahtarıdır. John Deere 5M Serisi, tüm uygulamalarda motor tam uyum sağlayan, 4 hız ve 4 kademeden oluşan 16 ileri ve 16 geri vitesi barındıran bir şanzımana sahiptir. Bu şanzıman sayesinde geri ya da ileri geçiş yaparken debriyaja basma ihtiyacı yoktur. 5105M'de ise biraz daha gelişmiş olan 32 ileri 16 geri vitesli hi-lo özellikli powrReserver şanzımanı bulunmaktadır. Bu traktör serisi, elektronik kumanda sistemi olan yüksek kaldırma kapasiteli bir hidrolik sitemi ile hizmet vermektedir. Bu hidrolik sistemde otomatik indirme ve kaldırma opsiyonu olup, ayrıca standart 2 adet SCV ile geniş bir ekipman kullanım olanağı sunar.

John Deere 5M Serisi, sürücü konforuna önem veren bir kabin tasarımına sahiptir. Bu kabinler sayesinde operatör sesiz bir ortamda çalışabilir. Aynı zamanda klima ve kalorifer ile her mevsimde dışarıdaki koşullardan etkilenmeden işine odaklanabilir. Bu traktör serisinin kabinsiz versiyonlarında ise sürücü düşünülerek tasarlanmış çamurlukları ile çamur sıçraması engellenmiştir. Ayrıca hem kabinsiz hem kabinli versiyonlarında sağ çamurluk üzerinde yolcu koltuğu da mevcuttur.