John Deere 6025 Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

John Deere 6025 Serisi

John Deere isimli Amerikalı iş adamının 1837 yılında, kendiliğinden temizlenen, Dünya üzerinde ticaret alanı içerisinde başarılı çelik sabanı özelliğini geliştiren ilk kişidir. 1837 yılında kurmuş olduğu bu iş yeri ile Deere & Company isimli şirket ile üretim hayatına başlamış ve şu anda 55000 civarında çalışanı ile John Deere markası ile 150'nin üzerinde ülkede satışı bulunan, günümüzün en kapsamlı tarım makinelerinin lideri konumuna gelmiştir.

Bu firmanın üretim yaptığı ve sattığı makineler arasında en başta traktör olmakla birlikte, silaj makinesi, pamuk hasat makinesi, biçerdöver, balya makinesi, ön yükleyici, ilaçlama makinası, mibzer, şeker pancarı hasat makinesi gibi makineler gibi birçok üretim makinesi bulunan bu firma, ülkemizde yürütülen makineler kapsamında üretim sermayesi ve hayatını Deere&Company firmasına ait John Deere Makinaları Ltd. Şti. ismi altında yürütmektedir.

Bu firmanın ülkemize beslediği olumlu, güvenli, sadık ve iyimser görüşlerinin bir karşılığı olarak vermiş oldukları kararlar, bu kararların devamı olarak ülkemiz ile ilgili yapılması planlanan projeler ile John Deere firmasının, ülkemizdeki çalışmalarının, yaptığı yatırımlarının ve geniş pazar yelpazesini geçtiğimiz her gün artarak yatırımlarına devam edeceğini bildirmiştir. Traktör seçenekleri arasında john deere 6025 serisi de bu firmanın en önde gelen traktör modellerinin başında gelmektedir.

Çok fazla beğeni alan ve Türkiye'de çiftçiler tarafından tutulan 6015 serisinin devamı olarak piyasaya sürülen john deere 6025 serisi olan traktör Tüm Dünya'da olduğu gibi aynı zamanda ülkemizdeki çiftçi ile de kavuşuyor. john deere 6025 serisi modelinin üzerine, john deere 6025 serisi 6225 ve 6525 modelleri eklenmesi ile (4) dört silindir, 121 beygirli minimum gücünde olan 6425 serisi de absorbe edildi.

6015 serisinin en çok beğenilen özellikleri de toparlanarak korundu, özel eklentiler de eklenerek, baştan aşağı yenilendi ve motor yapısı güçlendirilerek performans bakımından en süt seviyede, sağlamlık olarak en güçlü, konforu ile bizleri büyüleyen ve en son teknoloji ile üretilerek kalitesi ile rakiplerine meydan okuyarak, rakiplerine göre çok daha ekonomik özelliklere sahip john deere 6025 serisi ülkemizdeki çiftçiler arasında en çok tutulan traktör serilerinden birisi olmuştur.