John Deere 6030 Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
John Deere 6230 Ön Kaporta İkinciEL
3.030,00
Semih Sayar
İlan Tarihi : 24.08.2016

John Deere 6030 Serisi

John Deere 6030 Serisi Hakkında Bilgiler

Ufkunuzu genişletecek kalite ve teknolojisiyle ihtiyaçlarınıza en etkili şekilde cevap verebilecek niteliklere sahip olan bir traktör. Bu teknoloji harikası John Deere 6030 Serisi, çok yönlü olarak verimlilik sağlamayı amaçlayarak üretilmiş olup tercihlerinize sunulmuştur. Üretimde kaliteyi ve daha fazla üretimi hedefleyenlerin en önemli yardımcısı olan bu traktör serisi ile birlikte size en üstün kaliteyi sunuyor. Üstün kalite ve güvenirliğe sahip olan bir traktör olarak öne çıkmaktadır. Yüksek beygir gücüne sahiptir.145 hp (107 kW) ‘lık 6830 ve 155 hp (114 kW) ‘lık 6930 modelleri ile ihtiyaçlarınıza çözümler sunan modelleri ile boy göstermektedir. Son derece mükemmel bir traktör olarak öne çıkmaktadır.

 John Deere 6030 Serisi Traktör'ün Öne Çıkan Özellikleri

 - Sahip olduğu Hava filtresi ile motoru temiz tutma özelliğine sahiptir.

 - Sahip olduğu soğutma sistemi sayesinde motorun performansını korur ve ömrünü uzatır.

 - Sahip olduğu Güç & Tork %34 lere çıkabilen tork rezervi sayesinde en zorlayıcı şartların bile üstesinden gelebilirsiniz.

 - Sahip olduğu Yakıt Enjeksiyon Sistemi ile yakıt tasarrufu sağlar.

 - Sahip olduğu Hava Soğutucu sistemi ile motorun performansını korur ve yakıt tasarrufuna katkı sağlar.

 John Deere 6030 Serisi Traktör'ün Kullanımı

Kabin ve Kumandalar

İleri-geri mekik kolu kullanımı; Sağ eliniz kumandalarda üzerinde bulunuyorken, ön yükleyici ile çalışır durumdayken ve oldukça zorlu olan sıra başı dönüşlerinde, elektrikli ileri-geri mekik kolunu kullanarak ani ileri geri yön değiştirme imkânı sayesinde rahat ve kolay bir şekilde dönüş gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Direksiyon özellikleri; aşağı ve yukarı yatabilen teleskopik direksiyon kolonunu kendinize göre uygun olan en mükemmel pozisyona ayarlayabilme özelliği sayesinde, gösterge panelini istediğiniz an kolaylıkla görebileceğiniz bir pozisyonda konumlandırabilir siniz.

Isıtma ve Soğutma sistemleri; ön görüş alanınızı olumsuz yönde engellemeyecek bir biçimde sağ tarafınızda bulunmakta olan konsol üzerine konumlandırılmıştır. Bu sistemler sayesinde kabin içerisindeki havayı dilediğiniz şekilde kontrol edebilme imkânına sahipsiniz.

Arka Görüş Açısı; SCV’lerin konumları sizlere kabin içerisinde arka kolları rahatlıkla görebileceğiniz biçimde düzenlemiştir. Bu özelliği sayesinde büyük ebatlı ekipmanlarınızı takarken veya onları izlerken sizlere büyük bir avantaj ve kolaylık sağlar niteliktedir. Bu yönüyle muhteşem bir traktör olma özelliğini elinde tutar

Yolcu Koltuğu; katlanabilen özelliğe sahip yolcu koltuğu sayesinde yolcularınız da John Deere 6030 Serisi traktör kabin kalitesini yaşamanın ayrıcalığına kavuşur.

6030 serisinde güç ve dayanıklılık üstünlüğü kanıtlanmış PowrQuad Plus şanzıman bulunur. John Deere 6030 Serisi debriyaja basmadan ileri ve geri vites değiştirme olanağı sunan mekik kolu, yine debriyaja basmadan düğme ile vites değiştirmeye olanağı sağlayan mükemmel özellikleri ile her türlü uygulamanızda en rahat kullanımı sağlıyor.

Bu harika özelliklerin tümünü bir arada bulabileceğiniz en mükemmel traktör.

John Deere 6030 Serisi güçlüdür.

John Deere 6030 Serisi dayanıklıdır.