Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Jd tente
Jd tente
Bursa-Karacabey
1.000,00

Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu

John Deere Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu

            3 noktalı bağlantılı süspansiyonlu, kabinde 310° görüş açısı alanı ve Stage III B emisyonlu standartlarını tamamen kendi kendine yerine getirebilen “DieselOnly” PowerTech Plus motorlar, 6115M serisi ile daha fazla başarı kazanmanızı sağlayan traktördür.

 John deere traktörün avantajları nelerdir?

 1-) Motor üzerinde daha az yük oluşur.

 2-) Daha fazla yakıt tasarrufu sağlar

 3-) Daha gelişmiş yağ soğutma sistemi vardır.

 4-) Daha az dahili sızıntı olur.

 5-) Daha az hidrolik gürültüsü hissedilir.

 6-) Hortum ve conta kısımlarında daha az basınç olur.

 Traktör yedek parça sistemleri nelerdir?

 1-) Elektrik ve lambalar

            John deere'li traktörlerdeki lambalar, her çalışma şartlarında verimi artırmak maksadıyla traktörün önünde, yanlarında ve arkalarında maksimum görüş sağlayacak şekilde konumlandırılmış ve tasarlanmıştır.

 2-) Tekerlek ve lastikler 

            John deere'li traktörlerde çok çeşitli amaçlar için iş gerçekleştirir. Bu çeşitli uygulamalarda, traktör performanslarının en üst seviyeye çıkması için değişik lastik tırnağı modelleri gerektirir. Bu gerekliliklere karşılık vermek amacıyla john deere'li traktör modellerine göre değişen kullanılabilir geniş lastik seçimleri sunar.

 3-) Şanzımanlar

            Enerji tasarruflu sayesinde teknolojide kanıtlanmış tasarımlar john deere'li traktörlerin şanzıman sisteminde bulunmaktadır.

 Traktör yedek parça kullanırken dikkat edilmesi gereken emniyet kurallar nelerdir?

            Emniyetli bir şekilde çalışabilmesi için; öncelikle çok dikkatli olunmalıdır. Mutlaka kullanım kılavuzu çok iyi okunmalıdır traktörlerin yedek parça değişimi için emniyet kurallarının iyi bilmek gerekir. Traktör yedek parça değişimleri sırasında emniyet kuralları hakkında bilgi sahibi olmayan sürücüler hem kendilerine hem de başkalarına zarar verebilir.

 Koltuk ve takım kutusu grubu nedir?

            John deere'li traktör kabinlerinin hacimleri büyük ve mükemmel görüş imkânları sağlayarak toprak çapalama gibi yükleyici işlerini kolaylaştırır. Ayrıca operatörün çevreden kaynaklanan rahatsızlıklara karşı korur. Bu kabinli traktörlerin, biçimi ve fonksiyonları göze hoş gelen kombinasyon halinde bir araya getirilir, traktörlerin ekipman ve kumandalarına kolay erişim imkânı sağlar. Kabinli traktörler, alan ve mükemmel görüş imkânları sağlayarak toprak çapalama gibi yükleyici işlerini kolaylaştırır.

 Koltuk ve takım kutusu grubu özellikleri nelerdir?

 1-) Görüş imkânları

 2-) Araçlar ve mekanik kumandalar

 3-) Çoklu güç çıkışı kızakları

 4-) İmmobilizer sistemleri

 5-) Radyo imkânı

 6-) Sinyal arayüz soketleri