John Deere Milenio Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
JOHN DEERE 100F  BAKIMLARI YENİ YAPILDI
55.000,00
onur
İlan Tarihi : 07.02.2018

John Deere Milenio Serisi

Amerikan traktör devi John Deere traktör firmasının bağ, bahçe gibi tarım olanakları için ürettiği traktör model Serisi olan John Deere Milenio Serisi, farklı işler için farklı güçte traktörleri bünyesinde barındırmaktadır. 60, 75, 85 ve 100 hp gücünde dört farklı seriye sahip olan bu traktör modeli, hem gücü hem de performansı ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Ayrıca 85 beygirlik traktör modelinde 2 farklı seriye yer veren John Deere Milenio Serisi bu farklılığı birinde kabine sahip olması ile ortaya koymaktadır.

John Deere Milenio Serisi sahip olduğu teknik özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Motor özelliklerini incelediğimizde 60 beygirlik modelinde 3 silindirli diğerlerinde 4 silindirli John Deere motoru tercih edilmiştir. Üstün performansı, ekonomik ve uzun ömürlü yapısıyla dikkat çeken bu motorlar, ayrıca servis kolaylığı ile de dikkat çekmektedir. 60 ve 75 hp güç seçeneğine sahip olan motorlarında 50 litre diğer güç seçeneğine sahip olan motorlarında ise 60 litre yakıt deposu ile motoru yakıtla beslemektedir. Tamamı dört çeker üretilen John Deere Milenio serisi güç aktaranını sağlama konusunda üstün niteliklere sahiptir.

8 ileri ve 8 geri vites seçeneğine sahip olan güç aktarım organına sahip olan Milenio Serisi, 16+8 dual power özelliği ile de ön planda durmaktadır. Standart olarak 540 ve 750 rpm kuyruk mili devrine sahip gelen traktör Serisi, ayrıca 540 ve 1000 rpm opsiyonel kuyruk mili devrine sahip olarak gelmektedir. Tekerlekten kontrolü sağlayan kuyruk mili standart olarak sunulan modelde, kuru tip debriyaja sahiptir. Mekanik kontrollü PTO ya sahiptir.

Hidrostatik düzenleme kontrolü bulunan traktörün, 3 metre dönüş yarıçapına sahiptir. Yağ banyolu ve soğutmalı olan disk frenlere sahip olan 2500 kg arka kaldırma kapasitesine sahip olan traktör serisi, ayrıca 4 hidrolik çıkış servisine sahip olan, bu traktör serisinin üretim amacına uygun olarak işlerin yerine getirilmesinde en iyi performansı yerine getirmektedir.

John Deere Milenio Serisi, konforu ile de ön plana çıkmaktadır. Konfor performansın bir araya getiren bu traktör üretimi yaygın olan uluslararası bir

 şirket oluşu ve yaygın servis bayi ağı ile de ön plana çıkmaktadır.