John Deere

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Jd tente
Jd tente
Bursa-Karacabey
1.000,00

John Deere

           Tarım aletlerini ve iş makinelerini üretmede, en başarılı firmalardan biri olan john deere, 1837 yılında kurulmuştur. Sam Allen, tarafından üretilmiştir. John Deere'nin ana vatanı Amerika'dır. John Deere, traktör üretmede, iş makinelerini üretmede ve orman makineleri üretmede çok başarılı bir firmadır. Ülkemizde ve dünya çapında oldukça popüler bir marka olan john deere, milyonlarca kişiye traktör, iş makinesi ve orman makinesinin satışını yapmıştır. John Deere'nin tarım makineleri adı altında birçok aracı vardır.

            Örneğin, traktör, silaj makinesi, pamuk toplayıcı, şeker kamışı toplayıcı, biçerdöver, patates toplayıcı gibi birçok aracı, John Deere modern tarıma öncülük etmesi amacı ile üretmiştir. John Deere'nin iş makineleri kategorisinde ise, yine birçok araç bulunmaktadır. Örneğin greyder, ekskavatör, kazıcı, buldozer gibi arçalr da günlük hayatımız ve iş hayatımızı kolaylaştırmak amacı ile piyasaya sürülmüştür. John Deere'nin, orman makineleri kategorisinde sadece birkaç araç bulunmaktadır. Bu araçlarda, kızak, toplayıcı ve ileticidir. Ormanın düzeninde ve işlenmesinde görev alan bu araçların maliyetleri oldukça yüksektir.

 John Deere'nin traktörlerinden birisi tam size göre!

            John Deere'nin en gelişmiş ve popüler kategorisi traktördür. John Deere, ülkemizde ve dünya çapında, satış rekorları kırmayı başarmıştır. Milyonlarca kişi, tarım aracını John Deere'den seçmektedir. John Deere'nin binlerce traktör modeli vardır. Kendinize en uygun traktörü, binlerce traktörün arasından seçmek zor olabilir, biz size bu konuda yardım etmek istiyoruz. En düşük fiyatlı, John deere markalı traktörün adı, John Deere 1120 dir. Bu traktör, 1975 modeldir. Fiyatı ise, on beş milyardan başlar. En yüksek fiyatlı ve en gelişmiş traktör modeli ise, John Deere 7930'dur. 2016 yılında üretilmiş olup, maliyeti ise üç yüz seksen milyardır.

 Yüzlerce traktöre, bir tık ile yedek parça

            John Deere markalı yüzlerce traktöre ait olan parçaları, bir tık ile traktör yedek parça kategorisinden aradığınız parçayı bulabilirsiniz. John Deere, popüler bir traktör üreticisi olduğu için her yerde traktörünüz için traktör yedek parça bulabilme imkanınız vardır. Filtre torbasından tutun da çamurluk takımlarına kadar, aradığınız yedek parçayı, en uygun fiyatlar ile sitemizde bulabilirsiniz.