Kafkas Çoban

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Kafkas Çoban

Koruma ve bekçi köpeği olarak kullanılan Kafkas çoban köpekleri tüm dünyada cesaret ve dayanıklılıkları ile bilinen koruma köpeklerindendir. Kafkas çoban görüntüsü itibari ile kötü niyetli kişilere korku veren güçlü ve sağlam duruşlu bir köpek cinsidir.

Erkek ve dişi cinslerinin görüntüsü belirgin olarak birbirinden farklı özellikler gösterirler. Erkek Kafkas çoban köpekleri dişisine oranla daha büyük kafalı ve gövdesi çok daha büyüktür. Göğüs kısmı oldukça tüylü olan Kafkas çobanlarının adeta aslan yelesini andıran tüyleri vardır.

Kafkas Çoban Köpeğinin Bakımı

Kafkas çoban köpeğinin bakımı konusunda bu köpek cinsine ilgi duyan müşterilerimize öncelikle söyleyebileceğimiz Kafkas çoban köpekleri ilk kez köpek besleyecek olan hayvan severler için uygun bir köpek cinsi değildir.

Özgürlüğüne düşkün olan Kafkas çobanı besleyebilmek ve mutlu edebilmek için geniş bir bahçeye ihtiyacınız vardır. Sık tüylü bir hayvan olduğundan tüylerinin düğümlenmemesi için periyodik olarak tüylerini fırçalamanız gerekmektedir.

Türkiye’nin En Geniş Pet Marketi

Pet marketlerin içerisinde Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip olan sitemiz sayesinde Kafkas çoban ve diğer evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçlarına bir tık ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Tüm hayvan severlere ulaşabilmek ve sayısız ürün çeşitlerimizden faydalanabilmelerini sağlayabilmek için internet üzerinden ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz. Hem güvenilir hem de hızlı bir alışveriş yapmak isteyenleri sitemize bekliyoruz.