Kangal

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Kangal

İskelet sistemi ve kas yapısı son derece güçlü olan Kangal köpekleri Anadolu’da koyun sürülerini doğanın her türlü dış tehdidine karşı korumak için yetiştirilen bir çoban köpeği cinsidir. Kendisine verdiğiniz sorumluluk her ne ise onu harfiyen yerine getirir.

Kangal köpeklerinin göğüs kısmı sınıfının köpeklerine oranla oldukça geniştir. Göğüs kısmının geniş olması kangal köpeklerinin daha büyük akciğerlere sahip olmasına bu da onların çok uzun mesafeleri kolaylıkla koşabilmelerine imkân tanır.

Yavru Kangal Almak İsteyenler 

Bir yavru kangal almak isteyen hayvan sever öncelikle bu köpeklerin beslenmesi ve bakımı ile ilgili her türlü bilgiye sahip olması gerekir. Tüm hayvan severlerin buluşma noktası olan sitemizde kangal köpeklerinin bakımı ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yavru kangal alırken köpeğinizi hangi amaçla almak istediğiniz çok önemlidir. Örneğin; hayvan sürülerini kollamak amacıyla alacağınız kangalın anne ve babasının sürü görevinde bulunmuş ebeveynlerin yavrusu olması veya bekçilik yaptıracağınız kangalın tek bir kişi tarafından büyütülmesi ve insanlarla çok sosyal şekilde yaşamaması önemlidir.

Kangal Köpek Satışı

Bir Sivas Kangal yavrusunu sahiplenmeden önce web sitemizi tıklayarak kangal köpekleri hakkında bilgi edinebilir, hangi cins kangal alacağınıza karar verebilirsiniz.

İsterseniz yavru isterseniz de yetişkin bir kangal almak için sitemizde yer alan e-posta adresimizden veya telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.