Karataş Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
karataş cherry 4 çeker temiz traktör
34.500,00
yunusgörücü
İlan Tarihi : 30.04.2017
New Holland FR 9090 A
New Holland FR 9090 A
Bolu-Gerede
77.277,00

Karataş Modelleri

Traktörler birçok alanda kullanılan önemli tarım aletlerinden biri olma özelliğine sahiptir. Traktörler bağ, bahçe, tarla ve birçok alanda kendisine kullanım alanı bulmaktadır. Bu alanlarda pulluk, orak, römork gibi pek çok tarım aletine çekicilik yapma görevine sahip olan traktörler kendinden itimli olan motorlu kara taşıtlarından biri olma özelliğine sahiptir. Traktörlerin çalışma koşulları normal arabalardan farklı değildir.

Ancak kendisine özgü çalışma ilkesi bulunan traktörler birçok işte rahatlıkla kullanılabilmektedir. Karataş marka birbirinden güzel traktör modelleri ile hizmet sunmaktadır. Kaliteli traktör parçalarını bir araya getirerek farklı traktör modelleri üreten Karataş marka traktörler ile her alanda işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Karataş Marka Traktörlerin Özellikleri Nelerdir?

Karataş marka traktörler üstün bir çekim gücüne sahiptir. Pek çok ağırlığı rahatlıkla çekebilen Karataş marka traktörler yerden yüksek dingillere oturtulmuş karoserlere sahiptir. Ayrıca ön tekerleklere göre arkada tekerlekleri bir hayli büyüktür. Karataş marka traktörlerde arka tekerlekler oldukça dayanıklı olması tercih edilmiştir. Bu sayede aracın her türlü arazi koşulunda kaymadan ve devrilmeden çalışması amaçlanmıştır.

Paletli Karataş Marka Traktörlerin Avantajları Nelerdir?

Karataş modelleri arasında önemli bir yere sahip olan paletli traktörler sayesinde traktörlerin ağırlığının daha geniş bir alana yayılması sağlanarak toprağın sıkışmasının önüne geçilir ve traktör tarafından toprak daha iyi bir şekilde kavranabilmektedir.