Karides

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Karides

Deniz Canlıları Satış Noktası

Okyanus ve denizlerin ne kadar büyük bir alanı kapladığı düşünülürse, yayan canlıların da çeşitliliği tahmin edilebilir. Günümüzde hala daha keşfedilmemiş canlı türleri yer almaktadır. Ancak diğer taraftan deniz ürünleri insan beslenmesinin ciddi bir bölümünü oluşturur. Besin zenginliği açısından deniz canlıları ciddi bir seçenek sunar. Örneğin restoranlarda yaygın karides çeşitleri bulunmaktadır. Meze olarak ve yan servis ürünü olarak tüketilen karidesler, farklı lezzetiyle her zaman tercih edilen bir deniz canlısıdır. Karides ve daha birçok deniz canlısının satışını gerçekleştiren firmada dilediğiniz çeşit deniz mahsulünü seçebilir, ister kişisel olarak ister kendi işletmeniz için kullanabilirsiniz.

Karides Pişerken Nelere Dikkat Etmeli?

Karides pişirilirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu canlının fazla pişirilmemesi gerektiğidir. Çünkü çok piştiği zaman karides özelliği kaybolur. Normalde beyaz olan karides, 3-4 dakika pembeleşinceye kadar pişirilmelidir. Sonrasında dilediğiniz sos veya baharatı ekleyerek tadını güçlendirebilirsiniz. Karidesler son derece lezzetli birer deniz mahsulüdür. Yaygın şekilde restoranlarda karides tava servisi beğeni toplamaktadır.

Güvenli Teslimat

Deniz ürünleri satışında tecrübeli firmada dilediğiniz çeşit deniz canlısını güvenle alabilirsiniz. Akvaryum ve gıda için satın alınan deniz canlıları çeşitleri firmada kendi özelliklerine göre sınıflandırılarak bakım ve satışı gerçekleşmektedir. Örneğin restoran ve benzeri gıda yerleri için karidesler bozulmayacakları soğuk alanda sınırlı süreler için bekletilirler. Bunun gibi farklı ürün özelliklerine göre işlemler gerçekleşir.