Barınma

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Barınma

Kedi Barınma Yerleri

Evinizde beslediğinizin minik sevimli kedileriniz için evininizin bir köşesinde kedi evi kurmanız kedinizi çok mutlu edecektir. Kediler kendi alanı olduğunu bilecek ve o alanı benimseyecektir. Kendini güvende hisseden kediler her zaman uysal ve sevecen olurlar. Evinin dışında fazla zaman geçirmez ve köşesinde oturup etrafı seyredecektir. Tuvalet eğitimi için de çok faydalı olan kedi barınma alanı olarak bilenen bu kedi parkurları Kedinizin tuvalet eğitimine hemen alışmasını sağlayacaktır.

Kedi Parkurlarının Önemi

Kedilerinizi mutlu eden şeyleri evlerinde kedi besleyen herkes bilir. Karnı tok sevdiği mamaları yiyen kendi alanında bulunan kedilerinizi her zaman mutlu görebilirsiniz. Kedinizin, kedi yaşam alanı yoksa çok mutsuz olur hatta depresyona bile girebilir. Bunun nedeni evinizde belli bir alanı olmayan kediler kendini çok mutsuz, sahipsiz ve güvende değilmiş gibi hisseder. Yeme düzeni bozulur, yattığı yerden hırıltılı içten mırıldanma şeklinde sesler çıkartır. Kedinizin mutluluğu için bir alanı olması şarttır.

Kedi Yaşam Alanlı Oluşturma

Kedi severler için yapılan özel parkurlar kedinizin özgür ve mutlu olmasını sağlayacaktır. Bu parkurları kışın evinizin bir köşesinde kullanabildiğiniz gibi yazın da bahçenize kurabilirsiniz. Rahatça oynayabildiği tırmana bildiği bu parkurların içinde kediniz kendini çok mutlu hissedecektir.

Kedi Evi Nasıl Kurulur

Kediniz için özel alan belirlemeniz ve bu alana kedi evi olarak görmeniz sizi de çok mutlu edecektir. Özgürlüğünü ve mutlu olduğunu gördüğünüzde böyle bir alan yaptığınız için kendiniz de çok mutlu edeceksiniz. Hayvan severler bilirler beslediği kedi ya da farklı bir hayvan evin içinde mutlu ise sahibi de mutludur.