Kiralık

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
KİRALIK ÇİFTLİK ARAZİSİ
KİRALIK ÇİFTLİK ARAZİSİ
İstanbul-Arnavutköy
5.000,00
Emrah Yaşa
İlan Tarihi : 05.06.2015

Kiralık

Sessiz sakin bir ortamda yaşamak hemen hemen tüm insanların ortak isteğidir diyebiliriz. Beton yığınına dönüşmüş şehirlerden uzaklaşıp yeşil bir ortamda yaşamak muhakkak hepimize iyi gelecektir. Siz de kendinize bir ödül verebilir ve bir bağ ya da bahçe kiralayarak bir dönem de olsa bu rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Kiraladığınız Bağ Ya da Bahçede Meyvelerinizi Toplayabilirsiniz

 Bahçenizde sebze ve meyve yetiştirerek dalından kopardığınız domates ile kahvaltınızı yapmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Dalından kopmuş bir meyvenin tüm kokusunu içinize çekerek bu hazzı siz de yaşayabilirsiniz. Hemen hemen çoğu insan toprakla uğraşarak tüm kötü enerjisinden kurtulabilir.

Toprağın Size Verdiği Huzura Kulak Verin

Toprak insana huzur verir. Sessiz sakin bir ortamda kısa da olsa zaman geçirmek sizin üzerinizdeki negatif tüm kötü enerjiden kurtulabilmenizi sağlayacaktır.  Kiralık Bağ- bahçe ile çok yoğun geçen hayatınızda bir mola verebilme şansını yakalamış olursunuz. Size verdiği hazzı yaşadıktan sonra vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacaktır. Yeniden nefes alabildiğinizi hissedeceksiniz ve bir sonraki güne daha zinde uyanacaksınız. Kiralık bağ- bahçe için emlakçınızla irtibata geçebilir ve size maddi manevi her anlamda uygun bir yerde bağınızı ya da bahçenizi kiralayabilirsiniz. Çok uygun bütçeler ayırarak hayatınızın unutulmaz tecrübelerini bu sayede yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızı yeşilin mutluluğundan mahrum bırakmayın bir gün bile olsa meyvesini dalından koparıp yeme zevkini çocuklarımızda yaşamalı.