Kiralık

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
kendi kuyusu olan seramız kiralıktır.
11.000,00
Atılım ALVUR
İlan Tarihi : 30.11.2021
Kuyu suyu ile damla sulama sera
300,00
Fikri Tülü
İlan Tarihi : 07.08.2016

Kiralık

Kiralık Sera Tesisi

Firmamız uzun yıllardır sera projeleri konusunda faaliyet gösteren bulunduğu bölge ekonomisine artı değer katan uzman ekiplerimiz ve çalışmış olduğumuz firmalarımız ile birlikte sera yatırımı yapmak isteyen yatırımcılarımıza her türlü desteği veren bir firmadır. İster çiftçilerimiz olsun isterse de yatırım yapmak isteyen kişiler olsun yatırım yapılacak seradan en başarılı ürünleri alabilmeleri için tüm müşterilerimize sınırsız destek sunuyoruz.

İsterseniz kiralamak istediğiniz seranızı hobi amaçlı olarak kullanın, isterseniz de profesyonel bir Kiralık Sera Tesisi ile bu işten ciddi kazançlar elde etmek isteyin sizlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek şekilde her talebe uygun bir kiralık sera modelimiz bulunmaktadır.

Seranız İçin Kiralık Araziler  

Sera kiralama işine girebilmeniz için mevcut bir arazinizin bulunması kesinlikle şart değil. Sera tesisinizin kurulumu için gerekli kiralık arazileri bulmak bizim işimiz. Kiralık Sera hizmetini müşterilerimize sunarken yatırımcının yetiştireceği ürün çeşidine göre ve en önemli konulardan bir tanesi olan yatırımcının bütçesine göre en uygun kiralık seraları yatırımcılarımız ile bir araya getiriyoruz.

Bütçenize Uygun Kiralık Seralar

Ürün çeşidi ve yatırımcımızın mali gücüne göre çok çeşitli sera modelleri mevcut olup size uygun kiralık sera seçimi yapıldıktan sonra kârlı bir yatırımın ilk adımını atmış olursunuz. Seracılık uygun şartlar sağlandığı takdirde çok düşük maliyetler ile yüksek kazançlar elde edebileceğiniz kârlı bir yatırım aracıdır.