Kobay

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Kobay

Kobay köpekleri sahibine son derece sadık hatta deyim yerindeyse onun için canını vermeye hazır olan bir köpek cinsidir. Genellikle kırma olarak tercih edilen Kobay köpeklerinin çift karakterli olduğunu söyleyebiliriz.

Kobay cinsi köpekler daha çok av meraklılarının beslemeyi tercih ettiği bir cinstir. İnanılmaz dövüş yetenekleri ve saldırganlıkları sayesinde avlanmak için doğaya çıkan kişilerin yanındaki en büyük yardımcı aynı zamanda da bir güvencedir.

Can Dostunuz Kobay Köpekleri

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Kobay cinsi köpekler kırma olarak üretilen köpeklerdir. Köpeğin karakterini çiftleştirilmiş olduğu diğer cinsin özellikleri belirler.

Örneğin bazı kobay köpekler rottweiler cinsi köpekler ile çiftleştirilmekte ve bunun sonucunda da tıpkı bir rottweiler gibi cesur, atılgan ve sahibini canı pahasına koruyan köpekler meydana getirilmektedir.

Sahipleri için vazgeçilmez olan kobay köpeklerinin fiyatları biraz pahalı olabilmektedir. Ancak kobay köpek almak isteyenler için şunu söyleyebiliriz ki o yanınızda olduğu sürece hiçbir dış tehdit sizi korkutamaz.

Satılık Kobay Köpekleri

Türkiye’nin en güzel Kobay köpekleri sitemiz sayesinde sizin olabilir. Köpeklerimizin sağlığı ve ırk garantisi sitemiz güvencesi altındadır. Sitemizde aradığınız tüm köpek cinslerine ulaşabilir onların resimlerine, özelliklerine ve bakımları ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz.

Online pet shop mağazamızda köpek, kuş, balık, kedi ve diğer tüm pet çeşitlerimiz yeni sahiplerini sabırsızlıkla bekliyorlar.