Giyim

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Giyim

Köpek Kıyafetleri Nasıl Olmalıdır

Köpekler kendi başlarına zaten çok sevimli hayvanlardır. Fakat Köpek giysileri ve aksesuarları ile bu sevimlilikleri daha çok artmakta ve bu kıyafetler köpeklere daha farklı bir hava katmaktadır. Köpeklerin kıyafetleri öncelikle onların yararına olan işlevleri barındırmaktadır. Özellikle bahçede kalan köpekler için kalın şekilde üretilmiş olan köpek kıyafetleri köpekleri soğuktan koruyacaktır.

Köpek Kıyafet Çeşitleri

Köpek giysileri ile köpekler daha şık ve mutlu olacaktır. Çünkü bu giysiler onları diğer köpeklerden ayıracak ve tüm ilgiyi üstlerine toplayacaktır. Köpeklerin cinslerine ve cinsiyetlerine göre köpek kıyafetleri tercih edilebilir. Özellikle de dişi köpekler için daha süslü, ponponlu ve değişik renk seçenekleri olan köpek kıyafetleri tercih edilebilmektedir.

Köpek Kıyafeti Seçerken Neye Dikkat Edilmeli

Köpek kıyafetleri kapşonlu da olabilmektedir. Köpeğin tüm gövdesini saran ve sade patileri ile kafasını açıkta bırakan bu kıyafetlerin üstünde tasma takma yerleri ve köpeklerin kıyafetleri için bollaştırma ve sıklaştırma kemerleri bulunmaktadır. Oldukça işlevsel bir yapıya sahip olan bu köpek kıyafetleri sadece kışın değil aynı zamanda yazın da kullanılabilmektedir.

Köpek Kıyafet Seçenekleri Nelerdir

Köpekler için yazın bol tişörtler tercih edilebilmektedir. Üstelik bu köpek kıyafetlerinde çeşitli baskılar ve desenler bulmak da mümkündür. Köpek kıyafet çeşitleri içinde özellikle dikkat edilmesi gereken nokta ise köpeklerin bu kıyafetlerde rahat etmesidir. Eğer köpek kıyafette rahat değilse onu çıkarmak için çabalayacak ve hiçbir şekilde huzurlu olmayacaktır. Köpekleri üzerinde kıyafet yokmuş gibi hissetmesi gerekir ki bu kıyafetlere karşı yabancılık çekmesin.