Kubota Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Kubota ME 9000 90 HP
Kubota ME 9000 90 HP
Sakarya-Hendek
62.500,00
Murat cesur
İlan Tarihi : 15.08.2017
Kubota M7040 4X4
Kubota M7040 4X4
Sakarya-Hendek
75.000,00
Yusuf Defne
İlan Tarihi : 27.04.2015

Kubota Modelleri

Üstün Japon teknolojisiyle üretilen Kubota Modelleri ailesinden olan traktörler üstün performansları sayesinde çiftçilerin yüzünü güldürüyor. Bir asırlık üretim tecrübesiyle traktör sektöründe üstün performansa sahip Kubota markası, çeşitli iş makineleri, kaliteli endüstriyel sistemleri, üstün performanslı motor üretimi gerçekleştiren motor sanayisi ve traktör üretimi gibi çeşitlilik gösteren sektörel alanlarda üstün kaliteye sahip hizmetler vermektedir. Japon teknolojisinin en kaliteli markalarından biri olan Kubota, dünyanın en büyük dizel motor üreten firması olma unvanını kimseye kaptırmıyor.

Her Biri Japon Teknolojisinin Ürünü Kubota Modellerinin Genel Özellikleri

Bir Japon harikası olma özelliğini elinde tutan Kubota Modelleri serisi traktörler, E-TVCS dizel motor donanımına sahiptirler. Oldukça yüksek motor gücü sayesinde üstün performans ve dayanıklılığa sahiptirler. Mükemmel performansı düşük yakıtla sergileyen Kubota Modelleri serisi traktörler. Operatörlerin konforunu en yüksek seviyede sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Muhteşem dizaynı sayesinde ses ve titreşimleri en düşük seviyelerde hissettiren mükemmel bir donanıma sahiptir.

Kubota Modelleri seçenekleri arasında yer alan traktörler, operatörlerine oldukça rahat bir kullanım sunar. Kullanıcısına üstün performansı sağlayacak nitelikte olan çok sayıda vitesi bulunmaktadır. En zorlayıcı koşulların mevcut olduğu tarla ortamlarında bile sahip olduğu yüksek performansını korur. Türk çiftçileri için Kubota traktörleri arasından herhangi bir modele sahip olan Türk çiftçisinin en önemli avantajlarından biriside Türkiye'de Kubota traktörün kendi özel dağıtım ve servis ağının mevcudiyetidir. 

Üstün Performanslı Kubota Modelleri

Japon teknolojisinin birer harikası olarak üretilmiş olan Kubota Modelleri; B serisi bahçe tipi Kubota traktör 18-16 Hp, L serisi bahçe tipi traktör 32-41 HP, MK serisi bahçe ve tarla tipi traktör 50 HP, M40 serisi tarla ve bahçe tipi traktör 63-95 HP ve M serisi tarla tipi traktör 108-130 Hp modelleri ile çiftçilerin her türlü ihtiyaçlarına uygun modeller çiftçiler için tercih edilebilir mükemmellikte traktörlerdir. Hangi modeli tercih ederseniz edin, üstün Japon teknolojisinin sağladığı performans avantajına sahip olabilirsiniz.

Kubota traktörlerin her biri, çalışmayı keyifli anlara dönüştüren performans ve sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Geniş bir bayii ağına sahip olması sayesinde satış sonrasında müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü orijinal yedek parçayı sunmaktadır. En zorlu şartlarda dahi çiftçinin ihtiyacı olan performansa sahip Kubota traktörler sayesinde yüksek üretim kapasitesine sahip olabilirsiniz.