Kümes Hayvanları Aksesuaları

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Avadanlık
Avadanlık
İstanbul-Çatalca
25,00
Kadri Kayol
İlan Tarihi : 30.12.2020
ATAKS YARKA SATIŞI
ATAKS YARKA SATIŞI
Balıkesir-Dursunbey
1,00
TAVUK ÇADIRI
TAVUK ÇADIRI
Balıkesir-Dursunbey
0,01
BALKÜMES-ÇADIR KURULUMU-YARKASATIŞI
8.000,00
ÇADIR KÜMES KURULUMU & YARKA TAVUK SATIŞI
8.000,00
ÇADIRKÜMES KURULUMU BALKÜMES'TE
ÇADIRKÜMES KURULUMU BALKÜMES'TE
Balıkesir-Balıkesir
8.000,00
ÇADIR KÜMES KURULUMU VE YARKA SATIŞI
8.000,00

Kümes Hayvanları Aksesuaları

Kümes hayvanları, ülkemiz genelinde çokça kullanılan canlı türleridir. Bu canlı türleri genellik ile köyler de beslenmektedir. Kümes hayvanlarının birçok türleri bulunmaktadır. Bu türlerin başlıca ve en çok beslenen türleri tavuk ve hindilerdir. Bu türler birbirleri ile uyumlu bir şekilde yaşayarak uyum göstermektedir. Besinlerini çevredeki böcek ve otlar aracılığı ile karşılayan bu hayvanlar sahipleri tarafından alınan yemler tarafından da beslenmektedir. Bunun dışında bu hayvanlar özel vitamin ve ilaçlar içeren yemler alarak hastalıklar ve sorunlar açısından korunaklı hale getirilmektedir. Bu hayvanlar dönemler içinde yavrulatılarak satılır veya yumurtalar, tarafından faydalanmak amacı ile üretilmektedir. Yumurtalarının organik besin kaynağı taşıdığı için çok değerli olması büyük bir kazanç dayanağı olabilmektedir.

Kümes Hayvanları Aksesuarları

Kümes hayvanlarının fazla aksesuarları bulunmamaktadır. Bulunan kümes hayvanları aksesuarları ise yemek kapları taşıma kaplarıdır. Bu hayvanların bunun dışında fazla aksesuarları bulunmamaktadır. Fazla ihtiyaçları olmayan kümes hayvanları farklı kümes hayvanları ile de uyum gösterebilmektedir.

Kümes Hayvanları Yaşam Alanları

Kümes hayvanlarının yaşam alanları genellikle çiftçilik yapan insanlar tarafından sağlanmaktadır. Bu yaşam alanlarında ki toplu kümesler de yaşayan bu hayvanlar iklim şekillerine uyum sağlayan ırkları olduğu sürece sıkıntı çekmemektedirler. Bunun dışında kümes hayvanları doğal ortam şekillerinin oluştuğu köyler de uyum içinde yaşayabilmektedirler. Sağlık sorunları dikkate alınarak beslenen kümes hayvanları fazla sorun çıkarmayan canlılardır. Petshoplar tarafından da bu canlılar satılabilmektedir.