Kuru Meyve

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
kabuklu ceviz
kabuklu ceviz
Kastamonu-Kastamonu
71,50

Kuru Meyve

Organik Kuru Meyveler

Sağlık açısından ve gerekli vitaminlerin alınması açısından organik ürünler son derece yararlı ve yüksek faydalar sağlamaktadır. 1930 yılında dünyada başlayan ve uzun zamandır da ülkemizde yapılan organik tarım sayesinde artık her ürünün doğalı bulunmakta ve güvenle tüketilmektedir. Atıştırmalık lezzetlerden olan organik kuru meyveler ise kolayca bulunabilmekte ve tüketimi de oldukça yarar sağlamaktadır.

Kuru kayısı, dut kurusu, kuru üzüm, kuru incir, elma kurusu, siyah kuru üzüm, kuru erik, gün kurusu kayısı, kuru şeftali gibi tüm meyvelerin kurutulmuşunu bulmak oldukça kolay olmaktadır. Doğal yollar ile üretilen ve yine doğal yollar ile kurutulan bu meyveler tek tek tüketilebileceği gibi özel karışımlar şeklinde de hazırlanabilmektedir. Tam bir enerji deposu olan kuru meyveler özellikle de diyet programları için olmazsa olmazdır.

Kuru Meyvelerin Faydaları

Organik kuru meyveler tokluk hissi verdiği gibi vücudun günlük besin ihtiyacını da karşılamakta ve tüm mineralleri ve vitaminleri tek başına sağlamaktadır. Kanı temizleyen ve hazım problemlerini yok eden organik kuru meyveler aynı zamanda vücut direncini arttırmakta ve vücuda oldukça güç vermektedir.

Kış hastalıklarında ve soğuk algınlığında tüketilmesi halinde vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi kolaylıkla sağlayacak olan organik kuru gıdalar tamamen doğal olarak üretilir ve hiçbir şekilde fabrikasyon bir işlemden geçmezler.

Kuru Meyve İsimleri
Kurutulacak olan meyveler organik tohumlar ile ekilir, sulaması, bakımı, gübresi ve hasat zamanı doğal olarak gerçekleştirilir. Toplanan meyveler gün ışığında tamamen doğal şekilde kurutulur ve paketlenerek dünyanın istenen noktasına ulaştırılır. Doğal bir meyve olarak üretilen ve doğal gün ışığı ile kurutulan meyveler normal vitaminlerinin yanı sıra bir de güneşten D vitamini depolar. Bu sayede de meyveden alınacak olan enerji iki katına çıkarılmış olur.

Kuru gıdalar gün içinde oldukça fazla şekillerde tüketilebilir. Her meyvenin kendine has bir yapısı ve vücuda sağladığı faydası bulunmaktadır. Örneğin kuru üzüm kanı tazeleyen ve tansiyon problemine çare olan bir gıda ürünüdür. Kuru kayısı hazmı kolaylaştıran ve sindirim problemlerine kökten çözüm sunan bir üründür. Her koşulda rahatlıkla tüketilecek olan doğal kuru meyveler her zaman için ihtiyaç duyduğunuz tüm enerjiyi size sağlayacaktır.