Kurzhaar

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Kurzhaar

Kurzhaar cinsi köpekler av köpekleri kategorisi içinde yer alır. Av konusunda oldukça tercih edilen köpeklerden olduklarını söyleyebiliriz.

Kurzhaar köpekler kısa tüylü ve kısa burunlu hayvanlardır. İyi cins bir Kurzhaar köpeğini anlamanın en iyi yolu kafatası uzunluğu ile burun kısmının uzunluğunun hemen hemen aynı olmasına dikkat etmekten geçmektedir.

Burun rengi kahverengi olan bu av köpeklerinin kulakları kafaya yapışık bir vaziyette durmakta olup oldukça geniş kulaklara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kurzhaar Köpeklerin Özellikleri

Kurzhaar Köpekleri enerjik yapıları ve zeki bir hayvan olması sebebiyle diğer av köpekleri arasında en çok tercih edilen köpeklerden biridir. İtaat etme konusunda hiçbir sorun çıkartmayan Kurzhaar Köpeklerini kısa süre içinde itaatkar bir dost haline getirebilirsiniz.

Neşeli olması ve özellikle çocuklarla iyi geçinen bir ırk olarak bilinmektedir. Şayet evinizde küçük çocuğunuz varsa Kurzhaar cinsi bir köpeğin çocuğunuzun en iyi ve sadık dostları arasında yerini alacağını söyleyebiliriz.

Enerjik yapılı bir köpek olmasının getirdiği hareket ihtiyacı onu bazen 2 sefer gezdirmenizin gerekmesine sebep olabilir.

Güvenilir Pet Shop Sitesi

Web sitemiz üzerinden bizimle irtibat sağlayarak sahip olmak istediğiniz Kurzhaar Köpeği bulabilirsiniz. Tüm köpek cinsleri ve köpeğinizin ihtiyacı olan her türlü köpek pet shop ürününü güvenilir bir alışveriş imkanı sunan pet shop sitemizden sipariş etmek için site adresimizi tıklamanız yeterli.