Labrador

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Labrador

Labrador cinsi köpekler oldukça sevimli hayvanlardır. Renkleri kahverengi, siyah ve sarı renklerde olabilmektedir. Geniş kafasının yanında çok güçlü bir çene yapısına sahiptir. Göz renkleri ise ela veya kahverengi olmaktadır. Kulakları sarkık kuyruğu ise samuru andırmaktadır.

Ayakları perdeli bir yapıya sahip olduğundan Labrador Köpekler aynı zamanda iyi birer yüzücüdürler. İtaat etmeyi seven ve zeki köpekler sınıfındadırlar. En çok sevdikleri ortamlar ise sulu ortamlardır. Sudan korkmaz ve saatlerce suda oynayabilirler.

Labrador Köpeği Yaşama Alanı

Labrador köpeklerini evde beslenmeye uygun hayvanlar olarak nitelendirebiliriz. Ancak her köpeğin olduğu gibi onların da egzersiz ihtiyaçları vardır. Bu egzersiz ihtiyaçlarını onu her gün dışarıda belli bir zaman gezdirerek rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Labrador köpekler yemek yemeyi çok seven hayvanlardır. Bu yüzden köpeğinizin kilo almasını istemiyorsanız dışarıda geçireceğiniz egzersiz zamanlarınızı biraz fazla tutmanızı öneririz. Tüyleri kısa olduğundan bakımı kolaydır.

Çok yoğun tüy dökmeyen Labrador Köpeğinin tüylerini günlük düzenli olarak fırçalamanız yeterli olacaktır.

Satılık Labrador Köpeği

Uzun yıllardır pet shop sektöründe olan firmamız sektöre getirmiş olduğu pek çok yeniliğe bir yenisini daha ekleyerek pet shop mağazasını internet ortamına taşımıştır.

Artık Türkiye’nin neresinde olursanız olun online sipariş verebileceğiniz platformumuz satılık Labrador Köpeği arayan sizlere hep hayalini kurduğunuz sadık dostunuza sahip olma mutluluğunu yaşatacaktır.