Landini 5 H Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Landini 5 H Serisi

Traktör alanında uzun yıllardır lider markalardan bir tanesi olan Landini, ürettiği araçlar ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Her ortama uygun traktör üreticisi olan firma, son derece önemli bir gücü de elinde bulundurmaktadır. Traktör almak isteyen kişilerin öncelikle iyi bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Kullanılması planlanan arazinin şartlarına uygun bir araç seçimi çok önemlidir. Bu nedenle traktörün yeterli olup olmadığına dikkat edilmelidir. Landini Traktör 5 H Serisi bilhassa son zamanlar ön plana çıkmıştır. Üç farklı serisi bulunan traktör modeli bazı özellikler yönüyle ayrılmaktadır.

090H-C TOP, 100H-C TOP, 115H-C TOP traktör modelleri bulunmaktadır. Özellikle dört çekişli olmasından dolayı her türlü yolda kullanıma müsaittir. Dağ ve tepelerde zorlu arazi şartları içinde elverişlidir. Kullanımı oldukça kolay ve güvenli Landini Traktör 5 H Serisi aynı zamanda dizeldir. Bu nedenle yakıt anlamında çok tasarruflu olması kullanıcı açısından çok yararlıdır. Landini Traktör 5 H Serisi sahibi olmak isteyen kişiler içinde fiyatların oldukça makul olduğu bilinmelidir. Yakıt tasarrufundan dolayı çokça kullanılması olabilmektedir. Birçok traktöre göre yararlı olan Landini Traktör 5 H Serisi sahip olduğu güçlü motoruyla öne çıkmaktadır.

Düz ovalardan ziyade dağlık yerler için müsait olan traktör, kabin içine çok az bir sarsıntı hissettirmektedir. Bunun yanında motor sesinin de duyulması çok zordur. Sahip olduğu özelliklerden dolayı rahat bir kullanım olanağı da bulunmaktadır. Landini Traktör 5 H Serisi 2017 modelleriyle de yoluna devam etmektedir. Diğerlerine kıyasla çok daha makul fiyatlarda olan Landini traktör kaliteli, güvenli ve masrafsız bir sürüş sunmaktadır. Landini Traktör 5 H Serisi traktör satışı yapan firmaların imkânları da göz ardı edilmemelidir. Traktör teknik özelliklerine baktığımızda dizel su soğutma bulunmaktadır.

Arka çamurluklarda hidrolik ve kuyruk mili düğmesi mevcuttur. Tarla tipi traktörlerde lastik de önemlidir. Sıfır araç alımlarında lastik hediye imkânları da olabilmektedir. Kapalı kabinin yanı sıra otomatik ve elektronik bir sisteme sahiptir. Saatte 40 km hıza ulaşabilmesi de söz konusudur. Ayrıca kaporta çevresinde bir durumun olması durumunda dikkatli olunmalıdır. Kazalı traktör alımları son derece tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle temkinli olmakta fayda vardır.