Landini Powefarm Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
LANDİNİ 2012 1500 saatte
LANDİNİ 2012 1500 saatte
Adana-Yüreğir
68.000,00
Gökhan Kaymak
İlan Tarihi : 08.01.2016

Landini Powefarm Serisi

Traktörün sahip olduğu motor ve teknik özellikleri çok önemlidir. Kullanılacak araziye uygun bir traktör seçimi yapmak için titiz bir araştırma yapılması gerekmektedir. Bu nedenle birçok farklı etkenin bilinmesi gerekmektedir. Aksi bir halde ise yeterli olmayan traktör alımları yaşanabilir.

Önemli traktör markalarından bir tanesi olan Landini, özellikle Powerfarm serisi ile adından söz ettirmektedir. Üç farklı modeli olan Landini traktör Powefarm serisi farklı özelliklerde üretilmektedir. Powerfarm 90 C modeli dört çeker olmasıyla bilinmektedir. Motor anlamında çok güçlü olduğu da söylenebilir. Düz yolların yanı sıra dağ ve tepelerde kullanımı bu nedenle oldukça kolay olmaktadır. Yakıt tasarrufunda bir hayli yüksek olması tercih edilebilir bir traktör seçeneği sunmaktadır.

Ayrıca sürüş sırasında sürücüye de oldukça rahat bir imkân sunmaktadır. Herhangi bir şekilde hissedilebilir bir sarsıntı ve ses olmamaktadır. Landini traktör powefarm serisi 90 C modelin teknik özellikleri de oldukça iyi olduğunu göstermektedir. 102 litre yakıt deposuna sahip olmasının yanında kuru tip hava filtresi bulunmaktadır. 4 silindirli olan Landini traktör powefarm serisi 2200 motor devrine ulaşabilmektedir. Ayrıca 4400 silindir hacmine sahiptir.

Birçok iş için kullanıma elverişli olan Landini traktör powefarm serisi 100A C modeli de bulunmaktadır. Kuvvetli motoru bulunan bir başka powerfarm serisi olan 100 A C motor anlamında hemen hemen benzer özelliklere sahiptir. Hidrostatik direksiyon da bu seride kullanılmaktadır. Hidrolik komutalı fren sistemine de sahiptir. Her türlü arazi şartına bağlı olarak rahat kullanılabilen traktör serisi olmasının yanında arıza olması ihtimali de oldukça düşüktür.

Landini traktör powefarm serisi bir başka araç ise 110 C olarak bilinmektedir. Motor özellikleri bakımından diğerleri ile yakın olan bu modelde üstün hizmet görevi görebilmektedir. Ayrıca yakıt anlamında dizel olmasından dolayı cimridir. 40 km hıza ulaşabilen traktör araç güvenliği açısından da korunaklıdır. Kabin içine ses ve sarsıntı ulaşmasının büyük ölçüde engellendiği bilinmektedir. Su soğutmalı, turbo ve dizel olan traktör, dört silindirli olmasından dolayı da çekiş gücü iyidir. 2200 maksimum motor devrine ulaşmaktadır. 102 litrelik yakıt kapasitesi bulunması da dizel olduğu da düşünülerek önemli bir artıdır.