Landini Rex Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
1998 MODEL LAMBORGHINI 950 4WD SATILIK TRAKTÖR
45.000,00
Namik Baş
İlan Tarihi : 27.06.2015

Landini Rex Serisi

 Landini Traktör Rex Serisi Özellikleri

           Günümüzde tarım ve benzer faaliyetlerde kullanım için üretilen en kaliteli ve güçlü traktör modellerinden birisi de landini traktör rex serisi olmaktadır. Araç çeşitliliği bakımından G ve F sürümlerine ayrılan landini traktör rex serisi bağ ve bahçelerde kullanım için özel olarak tasarlanmış 6 farklı traktör modeli ile karşımıza çıkıyor.

            Traktör serisi üzerinde dikkatleri ilk çeken şeyin, aracın oldukça küçük olması fakat bu durum onun güçlü olmasına engel yaratmıyor. Tarlalarda kullanılan büyük traktörlerin aksine küçük ve güçlü tasarlanan landini traktör rex serisi diğer traktör modellerine oranla oldukça büyük manevra özelliğine ve hidrolik kaldırma sistemine sahiptir. Büyük ve dişli tekerlekler aynı zamanda kapalı şası sistemi ile de oldukça kullanışlı bir modeldir.

 Landini Traktör Rex Serisi Kullanım Şekli

            Landini üretimli traktör modeli olan landini traktör rex serisi özellikle bağ ve bahçe gibi alanlarda kullanım amacı ile üretilen bir model olarak gözlemleniyor. Aracın lasitkleri hem G serisinde hem F serisinde 6 araç modeli içinde; ön lastik boyutu 300, arka lastik boyutu 420 olarak tasarlanmış ve tüm şası ve motor bölgesi kapalı olarak dizayn edilmiş durumda. Bu özellikler de landini traktör rex serisi traktör modelinin çamurlu ve engebeli alanlarda bile çalışmasına olanak sağlayarak tüm bağ ve bahçelerde etkin ve manevra kabiliyeti yüksek bir kullanım imkânını operatöre sağlıyor.

 Landini Traktör Rex Serisini Ayıran Yönler

            Harika derecede bir tasarıma ve dizayna sahip landini traktör rex serisi hem G hem de F serisi modellerinde küçüklükleri ile tüm traktör modellerinden ayrılan kaliteli bir traktör modeli olmaktadır. Fakat bu anlamda üretilen pek çok küçük traktör modeline oran ile oldukça güçlü bir motor kapasitesine sahip olan lamdini traktöre rex serisi, dört çekişli fingil sistemi ve az yakan yakıt limiti ile sınıfının üzerinde bir performans sağlıyor. Fiyat bakımından diğer birçok traktör modeline oran ile oldukça cazip fiyat kapasitesi ile traktör sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlanıyor. Bu anlamda serinin en iyi araçları sahiplerini bu seride bekliyor.